magnusson bannermagnusson bannermagnusson bannermagnusson banner

Ideą marki Magnusson jest tworzenie narzędzi wytrzymałych, trwałych i niezwodnych.

O sukcesie przedsięwzięcia świadczą liczne głosy zadowolonych klientów.

1
Piły i akcesoria
2
Noże i nożyczki
3
Ostrza i ostrzałki
1
Piły i akcesoria
2
Noże i nożyczki
3
Ostrza i ostrzałki
4
Klucze
5
Młotki
1

Piły i akcesoria


PłatnicePłatnicePłatnicePłatnice

Do precyzyjnego przycinania elementów drewnianych, w tym w szczególności do cięcia drewnianych desek podłogowych, przydają się piły płatnice Magnusson. Piły z ostrzami o różnej długości są piłami ręcznymi, z ergonomicznymi rączkami wykonanymi z bimateriałów. Ostrze piły wykończono potrójnie szlifowanymi zębami, które mogą posiadać dodatkowe nacięcia w przypadku pił, przeznaczonych do przecinania materiałów specjalnych, jak płyty gipsowe. Prowadnice kątowe w pile pozwalają na dokładne przycinanie mniejszych elementów.


PrzyrżniePrzyrżniePrzyrżniePrzyrżnie

Przecinanie płyt gipsowych czy drewnianych na blatach niesie ryzyko ich uszkodzenia. Wykonane z wytrzymałego tworzywa przyrżnie Magnusson pomagają w precyzyjnym przycinaniu płyt, chroniąc jednocześnie użytkownika przed odpryskami. Niektóre skrzynki pozwalają na cięcie w pionie, inne – ze względu na wyposażenie w antypoślizgowe nóżki – umożliwiają przycinanie elementów w poziomie, w tym również pod różnymi kątami. Wybrane skrzynki uciosowe dostępne są razem ze specjalnymi piłami, dopasowanymi do gabarytów skrzynki.


BrzeszczotyBrzeszczotyBrzeszczotyBrzeszczoty

Brzeszczoty Magnusson do specjalistycznego cięcia materiałów, w tym również elementów metalowych, łączą w sobie trwałość użytkowania oraz precyzję cięcia. Każdy zestaw zawiera brzeszczoty o jednakowych parametrach, przeznaczone do cięcia metalu w warunkach domowych i przemysłowych. Wytrzymałość brzeszczota wykonanego ze stali węglowej zwiększono poprzez poddanie go obróbce termicznej. Dzięki temu brzeszczoty można stosować również do precyzyjnego przycinania elementów z hartowanej stali narzędziowej czy nierdzewnej.


2

Noże i nożyczki


Noże łamaneNoże łamaneNoże łamaneNoże łamane

Niewielkie nożyki łamane Magnusson to idealne rozwiązanie dla majsterkowicza. Każdy nożyk posiada trwałą rękojeść, która dzięki ergonomicznemu kształtowi zwiększa komfort użytkowania przyrządu. Wymienne ostrza o zróżnicowanej szerokości, która zależy od modelu wybranego nożyka, precyzyjnie przecinają nawet bardzo twarde elementy. Ostrze nożyka jest łamane, co ułatwia jego wymianę przy stępieniu czy wyszczerbieniu. Wystarczy wówczas odłamać bezużyteczny fragment ostrza, wybierając do dalszego użytkowania nowe ostrze.


Noże trapezoweNoże trapezoweNoże trapezoweNoże trapezowe

Składane nożyki trapezowe Magnusson pozwalają na cięcie różnego rodzaju materiałów. Nożyk o charakterystycznym kształcie można łatwo wymieniać. O bezpieczeństwo użytkownika zadbano, wykorzystując w nożykach ergonomiczną rękojeść, wykonaną metodą podwójnego wtryskiwania. Niektóre modele nożyków do prac remontowych wyposażono w drugie ostrze, umieszczone w rękojeści noża. W zestawie z nożem znajdują się również wymienne ostrza. Przyrządy, ze względu na trwałość poszczególnych komponentów, objęte są dożywotnią gwarancją.


Noże specjalistyczneNoże specjalistyczneNoże specjalistyczneNoże specjalistyczne

Prace remontowe i budowlane często wymuszają sięganie po ostre narzędzia specjalistyczne Magnusson. To właśnie one pozwalają na szybkie przecięcie przewodów, materiałów budowlanych czy drewnianych komponentów. Sprawne skrawanie drewna zapewnia nóż do struga, wykonany z metalu odpornego na korodowanie także w przypadku kontaktu z mokrym drewnem. Do cięcia materiałów termoizolacyjnych przydaje się nóż do wełny z długim ostrzem i rękojeścią z młotkiem. Z kolei niewielki nożyk dla elektryka umożliwia przecinanie izolacji i przewodów.


NożyczkiNożyczkiNożyczkiNożyczki

W wielu pracach remontowych konieczne jest sięganie po nożyczki, umożliwiające szybkie przecinanie elementów o różnej twardości. Nożyczki Magnusson o zakrzywionym ostrzu pozwalają na przecinanie nawet twardych przedmiotów. Ergonomiczne rączki pokryte warstwą tworzywa termoplastycznego zwiększają możliwości wykorzystywania nożyczek. Specjalne nożyczki, dzięki którym można przecinać przewody elektryczne i izolację, skierowane są do elektryków. Mogą oni również sięgnąć po nożyce wielofunkcyjne z dodatkowym ząbkowanym ostrzem.


3

Ostrza i ostrzałki


Ostrza łamaneOstrza łamaneOstrza łamaneOstrza łamane

Ostrza łamane Magnusson stosuje się do lekkich prac wykończeniowych, w tym do przycinania tektury, PCV czy papieru. Ostrza o kształcie równoległoboku dostępne są jako ostrza o zróżnicowanej wielkości. W wersji podstawowej ostrze wykonane jest z wytrzymałej stali odpornej na odkształcanie i zniszczenie mechaniczne, a jego kształt umożliwia przycinanie materiałów nawet w mniej dostępnych miejscach. Łamane ostrze stosuje się głównie jako ostrza wymienne w specjalnych oprawach, zwiększających bezpieczeństwo ich użytkowania.


Ostrza trapezoweOstrza trapezoweOstrza trapezoweOstrza trapezowe

Wymienne ostrza do noży zwiększają żywotność ostrych przyrządów do cięcia. Ostrze trapezowe Magnusson, przeznaczone do noży uniwersalnych, wykonano z odpornej na tępienie stali węglowej. Dlatego wykorzystuje się je głównie do lekkich prac wykończeniowych oraz różnego rodzaju lekkich prac. Ostrza stalowe są rekomendowane do przecinania papieru, tektury czy elementów z PCV. Ze względu na konieczność wymiany takie ostrza dostępne są w kompletach po 10 lub 50 sztuk, zapewniając dostęp do wymiennych ostrzy przez długi czas.


OstrzałkiOstrzałkiOstrzałkiOstrzałki

Ostrzałki Magnusson to drobne narzędzia, które jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne. W łatwy sposób wykorzystasz je do ostrzenia noży, przecinaków czy frezów. Dzięki niewielkim rozmiarom możesz je przechowywać gdziekolwiek chcesz i wyciągnąć, kiedy tylko potrzebujesz. Narzędzia znajdą swoje zastosowanie nie tylko w warunkach domowych. Ostrzałki są wytrzymałe oraz poręczne, dlatego z łatwością zabierzesz je ze sobą np. na działkę czy do garażu. Produkty w tym dziale zaskoczą Cię swoją trwałością i precyzyjnym wykonaniem.


4

Klucze


Klucze kombinowaneKlucze kombinowaneKlucze kombinowaneKlucze kombinowane

Żaden warsztat nie może obyć się bez kluczy kombinowanych. Wykorzystasz je przy niemal każdej pracy domowej, także związanej z hydrauliką czy montażem nowych mebli. Klucze są niezbędne w garażu przy drobnych naprawach samochodu czy skręcaniu jakiejkolwiek konstrukcji. Klucze kombinowane Magnusson posiadają zakończenie oczkowe i płaskie, co zwiększa ich uniwersalność. Sprawdzą się w trudno dostępnych miejscach, gdzie nie ma możliwości pracy grzechotką. Nasz asortyment pozwoli Ci wyposażyć warsztat w klucze w każdym rozmiarze.


Klucze fajkoweKlucze fajkoweKlucze fajkoweKlucze fajkowe

W tym dziale znajdziesz klucze fajkowe Magnusson o różnej średnicy, które posłużą Ci do wykonania tzw. dźwigni. Narzędzia przydadzą Ci się w pracach warsztatowych oraz podczas majsterkowania. Z łatwością wykorzystasz je do dokręcenia czy poluzowania śruby w sytuacji, gdy inne przyrządy nie poradzą sobie z tym zadaniem. To niezbędny przyrząd w każdej domowej skrzynce z narzędziami. Klucze fajkowe w tym dziale wyróżniają się trwałością i wysokiej jakości wykończeniem, co wpływa na ich długą żywotność.


Klucze imbusoweKlucze imbusoweKlucze imbusoweKlucze imbusowe

Na pewno nie raz przekonałeś się, jak bardzo przydatne są klucze imbusowe przy drobnych pracach domowych. Będą Ci potrzebne przy skręcaniu nowych mebli, a także podczas serwisowania rowerów domowników. Są trwałe i wytrzymałe, dlatego mogą znaleźć się na wyposażeniu nie tylko majsterkowicza, ale również profesjonalnego warsztatu. Klucze imbusowe Magnusson oferujemy we wszystkich dostępnych rozmiarach. Żeby ułatwić Ci pracę w trudno dostępnych miejscach, klucze wyposażono w specjalne podcięcie na dłuższym końcu.


Klucze nasadoweKlucze nasadoweKlucze nasadoweKlucze nasadowe

Poznaj klucze nasadowe Magnusson i przekonaj się, że precyzyjne dokręcanie lub odkręcanie śrub może być szybkie i dokładne. W tej kategorii znajdziesz narzędzia do pracy w trudno dostępnych miejscach. Dzięki specjalnej konstrukcji nie uszkodzisz śrub. Niezawodne klucze nasadowe to nie jedyne narzędzia, które znajdziesz w tym dziale. Znajdują się tutaj także specjalne adaptery przegubowe oraz adaptery do nasadek, które zawsze warto mieć w swojej skrzynce z narzędziami. To doskonałe uzupełnienie kluczy, wykonane z wysokiej jakości stali.


Klucze nastawneKlucze nastawneKlucze nastawneKlucze nastawne

Masz problem z doborem odpowiedniego klucza do niestandardowej nakrętki? Klucz nastawny będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Dzięki regulowanemu rozstawowi szczęk będziesz mógł odkręcić nakrętkę dowolnego rozmiaru. Klucz nastawny Magnusson sprawdzi się przy zniszczonych główkach śrub, których nie da się poruszyć kluczem płaskim. Jest wykonany z wytrzymałej stali, dzięki czemu niełatwo ulega zniszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie klucze o różnej długości ramienia, żebyś mógł wybrać najlepszy do swojej skrzynki narzędziowej.


Klucze płaskieKlucze płaskieKlucze płaskieKlucze płaskie

Zapoznaj się z naszą ofertą kluczy płaskich Magnusson, dzięki którym szybko wzbogacisz swój warsztat. Wśród oferowanych dwustronnych kluczy znajdziesz wszystkie standardowe rozmiary, co pomoże Ci szybko uzupełnić braki w garażu czy skrzynce narzędziowej. Ich ergonomiczny uchwyt wykonano tak, żeby praca sprawiała Ci przyjemność. Klucze wykonane są z wytrzymałej stali pokrytej powłoką antykorozyjną. Wszystko po to, żebyś mógł użytkować je jak najdłużej. Nawet pozostawione na dłuższy czas na działce czy w piwnicy, nie pokryją się rdzą.


NasadkiNasadkiNasadkiNasadki

Nasadki Magnusson spełnią wszystkie wymagania majsterkowicza, a także profesjonalistów. Cechuje je duża wytrzymałość i doskonałe dopasowanie do kształtu sześciokątnej śruby czy nakrętki, dlatego będą dla Ciebie niezawodne. Możesz zastosować je przy naprawach samochodu czy drobnych pracach montażowych w domu. Narzędzie łatwo dopasowuje się do półcalowych grzechotek, co daje mu stabilność nawet przy użyciu dużej siły. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie standardowe rozmiary, a także nasadki o wydłużonym trzpieniu.


GrzechotkiGrzechotkiGrzechotkiGrzechotki

Dobrze dopasowana i niezawodna grzechotka daje Ci pewność, że bez problemu uporasz się z drobnymi pracami w domu czy garażu. Praca takim narzędziem pozwoli Ci szybciej i łatwiej poradzić sobie z kręceniem śrub niż przy użyciu klucza płaskiego. Wśród dostępnych u nas grzechotek z pewnością znajdziesz najwłaściwszy model do swoich potrzeb. Posiadamy grzechotki Magnusson z różnymi rodzajami zakończeń, a także z ruchomą główką, co pozwoli Ci dostać się nawet do trudno położonych miejsc. Wszystkie grzechotki wyposażono w wygodne uchwyty.


Zestawy kluczyZestawy kluczyZestawy kluczyZestawy kluczy

Nie ma łatwiejszego sposobu na wyposażenie nowego warsztatu niż zakup całego zestawu narzędzi. Taki zestaw wożony w samochodzie pomoże Ci przy naprawie drobnych awarii. Zestawy Magnusson dają Ci do dyspozycji całą gamę kluczy nastawnych, różnego rodzaju kluczy płaskich i oczkowych, a także nasadki. Znajdziesz też komplety kluczy imbusowych, niezbędnych przy pracach domowych czy reperacji maszyn. Zestawy zapakowane są w funkcjonalne skrzynki, a nawet torby. Ułatwi Ci to utrzymanie narzędzi we właściwym porządku.


5

Młotki


Młotki murarskieMłotki murarskieMłotki murarskieMłotki murarskie

Narzędziem, którego nie może zabraknąć na żadnej budowie, jest młotek kamieniarski. Przy jego pomocy poradzisz sobie z wyburzaniem ścianek działowych i innych elementów betonowych. Może być pomocny w profesjonalnych zakładach kamieniarskich, a nawet przy pracach ziemnych na skalnym podłożu. Młotek murarski Magnusson wyposażono w gumowy uchwyt, abyś nie odczuwał wstrząsów podczas uderzeń. Zapobiega także wyślizgnięciu narzędzia z dłoni. Oferujemy młotki o różnej wadze i kształcie, które na długo będą pomagać Ci w pracy.


Młotki blacharskieMłotki blacharskieMłotki blacharskieMłotki blacharskie

Przy remoncie garażu albo dachu pokrytego blachą niezbędny jest młotek blacharski. Zadbaj o to, żeby znalazł się na wyposażeniu Twojego garażu, jeśli planujesz prace blacharskie przy samochodzie. Oferujemy Ci młotki blacharskie Magnusson, które wykonane są z miękkich tworzyw. Zapobiegnie to zniszczeniu powłoki blachy oraz jej kształtu podczas pracy. Sam zdecyduj, czy potrzebujesz młotka blacharskiego wykonanego z gumy, drewna, a może pokrytego tworzywem PCV. Niezależnie od materiału otrzymasz wytrzymały i niezawodny produkt.


Młotki stolarskieMłotki stolarskieMłotki stolarskieMłotki stolarskie

Młotki stolarskie Magnusson to dział dla każdego majsterkowicza oraz osoby, który lubi prace techniczne i manualne. Dzięki podstawowym narzędziom, jakim są młotki, możesz wygodnie i bezpiecznie wbić oraz wyciągnąć gwoździe. Każda praca okaże się błyskawiczna i prosta, a w dodatku komfortowa. Swobodę podczas pracy zapewniają miękkie uchwyty, które stabilizują wstrząsy. Młotki różnią się od siebie wagą głowicy. Wybierz swój model i korzystaj z niego w swoim domowym warsztacie lub podczas prac remontowych.


Młotki ślusarskieMłotki ślusarskieMłotki ślusarskieMłotki ślusarskie

Młotek ślusarski jest podstawowym narzędziem, bez którego nie może obejść się żaden majsterkowicz. Będziesz potrzebował go w garażu, do prac w ogrodzie, na budowie, a także przy remoncie mieszkania. Zakres prac, w jakich może Ci się przydać, jest więc niemal nieograniczony. Młotki ślusarskie Magnusson wykonane są z twardej stali węglowej, co znacznie przedłuży ich żywotność. W naszej ofercie znajdziesz młotki ślusarskie w każdym rozmiarze. Przygotowaliśmy dla Ciebie lekkie młotki do drobnych prac domowych oraz ciężkie młotki do wyburzania.


6

Szczypce


Szczypce do zaciskaniaSzczypce do zaciskaniaSzczypce do zaciskaniaSzczypce do zaciskania

Szczypce do zaciskania Magnusson to dział, w którym odkryjesz specjalne narzędzia przeznaczone do prac remontowych lub budowlanych w warunkach domowych. Nawet jeśli nie masz dużego doświadczenia w majsterkowaniu, skrzypce przydadzą Ci się w skrzynce z narzędziami. Błyskawicznie zaciśniesz i podtrzymasz nawet drobne elementy. Dzięki temu, że szczypce do zaciskania są zbudowane z wysokiej jakości materiałów, możesz z nich korzystać przez długi czas. Znajdziesz tutaj szczypce zaciskowe, szczękowe lub specjalne narzędzia do kabli.


Szczypce do cięciaSzczypce do cięciaSzczypce do cięciaSzczypce do cięcia

Odkryj szczypce do cięcia Magnusson, które mają szerokie zastosowanie zarówno w domu, jak i w garażu czy warsztacie majsterkowicza. Uzupełnij swoją skrzynkę z narzędziami o niezbędny przyrząd. W tym dziale znajdziesz przyrządy do cięcia metalu oraz prętów. Takie narzędzia wymagają ogromnej wytrzymałości. Nożyce o komfortowej konstrukcji pozwolą Ci na wygodną i szybką obróbkę blachy. Szczypce wyposażone są w sprężyny oraz blokady bezpieczeństwa, które ochronią przed zranieniem ostrymi końcówkami.


Szczypce boczneSzczypce boczneSzczypce boczneSzczypce boczne

Jeśli musisz uporać się z modernizacją przewodów elektrycznych czy telekomunikacyjnych, z pewnością przydadzą Ci się szczypce boczne Magnusson. To za ich pomocą przytniesz stare przewody, zdejmiesz izolację albo przygotujesz kable pod instalację wtyczki. Mogą służyć Ci podczas prac budowlanych i stolarskich. Usuniesz nimi stare gwoździe i przytniesz drobne elementy plastikowe, a nawet metalowe. Nasza oferta zawiera szczypce boczne uniwersalne, jak również specjalnie przystosowane do prac elektrycznych.


Szczypce długieSzczypce długieSzczypce długieSzczypce długie

Szczypce długie Magnusson to dział, w którym znajdziesz narzędzia wykorzystywane na wiele sposobów. Sprawdzą się zarówno przy naprawach drobnych elementów biżuterii, jak i przy precyzyjnej pracy przy sprzęcie komputerowym. Narzędzia są przeznaczone zarówno dla amatorów, jak i bardziej profesjonalnych majsterkowiczów. Znajdziesz tutaj szczypce o różnej długości i zakończeniu, w zależności od rodzaju prac, jakie chcesz wykonać. Pomogą Ci w wykonaniu zadań wymagających precyzji. Znajdź model, który spełni Twoje oczekiwania.


Szczypce elektryczne VDESzczypce elektryczne VDESzczypce elektryczne VDESzczypce elektryczne VDE

Prace przy instalacjach elektrycznych i teletechnicznych nie obejdą się bez specjalistycznych szczypiec. Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór tych narzędzi, różniących się kształtem zakończenia. Znajdziesz tu szczypce do cięcia kabli, ściągania izolacji, a nawet klasyczne kombinerki. Wszystkie szczypce elektryczne Magnusson posiadają certyfikat VDE, co dopuszcza je do bezpiecznej pracy na instalacjach pod napięciem. Narzędzia te pozwolą Ci na precyzyjne usunięcie usterki elektrycznej, która mogłaby zagrozić bezpieczeństwu Twojej rodziny.


Szczypce nastawneSzczypce nastawneSzczypce nastawneSzczypce nastawne

Poznaj szczypce nastawne Magnusson, czyli dział, w którym znajdziesz narzędzia do prac związanych z instalacją wodno-kanalizacyjną. Teraz bez problemu odkręcisz i przykręcisz rury o różnych średnicach. Zrobisz to szybko i sprawnie, a także komfortowo. Dzięki rozsuwanej konstrukcji możesz dowolnie chwycić nimi elementy instalacji. Szczypce są wykonane z wysokiej jakości stali, co dodatkowo wpływa na ich trwałość oraz odporność przez długi czas. Przekonaj się, że prace remontowe nie muszą być trudne.


Szczypce uniwersalneSzczypce uniwersalneSzczypce uniwersalneSzczypce uniwersalne

Niewiele jest prac domowych, w których kombinerki i szczypce są zbędnymi narzędziami. Przy większości drobnych napraw będziesz pomagał sobie właśnie narzędziami ściskającymi. Szczypce i kombinerki Magnusson posiadają wygodny uchwyt i wytrzymałe stalowe zakończenia. Dzięki solidnemu wykonaniu staną się podstawowym narzędziem w Twoim warsztacie. Znajdziesz u nas kombinerki klasyczne oraz szczypce o różnych kształtach i zastosowaniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie również gotowe zestawy szczypiec, które sprawdzą się przy profesjonalnych pracach.


Mini szczypceMini szczypceMini szczypceMini szczypce

Szczypce mini Magnusson znajdą zastosowanie przy profesjonalnych pracach elektrycznych i pracach domowych. Pomogą Ci przy naprawie zabawek elektrycznych dla dzieci albo reperacji sprzętu elektronicznego. Oferujemy szczypce o różnych zakończeniach, które umożliwią Ci wykonanie każdego rodzaju prac. Wszystkie szczypce posiadają gumowe uchwyty, które zapewnią wygodne i bezpieczne użytkowanie. Niewielkie rozmiary narzędzi znacznie ułatwią Ci precyzyjne prace, a także nie sprawią problemu ze znalezieniem dla nich miejsca w skrzyni narzędziowej.


7

Wkrętaki


Wkrętaki krzyżoweWkrętaki krzyżoweWkrętaki krzyżoweWkrętaki krzyżowe

Zobacz wkrętaki krzyżowe Magnusson, które mogą okazać się niezbędnym przyrządem do każdego rodzaju pracy. To narzędzie, który każdy początkujący majsterkowicz powinien mieć w swojej skrzynce z narzędziami. Dzięki niemu z łatwością odkręcisz i dokręcisz śruby, nawet jeśli nie masz w tym doświadczenia. Bez problemu wykorzystasz narzędzia podczas składania mebli czy zawieszania nowego obrazu na ścianie. Wkrętaki krzyżowe mają specjalną konstrukcję, która nie pozwoli na wyślizgnięcie się z ręki podczas prac remontowych.


Wkrętaki izolowaneWkrętaki izolowaneWkrętaki izolowaneWkrętaki izolowane

Każdy warsztat musi mieć na wyposażeniu różnego rodzaju wkrętaki. Nie poradzisz sobie bez nich nawet przy drobnych pracach w mieszkaniu. Wkrętaki izolowane Magnusson znajdą zastosowanie nawet w profesjonalnym warsztacie elektrycznym. Będą niezastąpione na budowie przy pracach instalacyjnych albo przy reperacji sprzętu AGD. Wyposażono je w specjalną powłokę izolacyjną, dzięki czemu możesz pracować nimi nawet na sieciach pod napięciem. Rękojeść jest wygodna i ergonomiczna, dlatego z łatwością dopasuje się do Twojej dłoni.


Wkrętaki płaskieWkrętaki płaskieWkrętaki płaskieWkrętaki płaskie

W dziale wkrętaki płaskie Magnusson znajdziesz wytrzymałe narzędzia dostosowane do Twoich potrzeb. Masz w planach remont, montaż mebli lub po prostu lubisz majsterkować? Wkrętaki przydadzą się podczas każdej pracy manualnej. Trwałe narzędzia to dla Ciebie gwarancja wytrzymałości i odporności przez długi czas. Co więcej, wkrętaki mają konstrukcję, która pozwoli Ci na komfortową i długotrwałą pracę nawet w trudnych warunkach. Poszerz swoją skrzynkę z narzędziami o niezawodne przyrządy remontowo-budowlane.


Wkrętaki torxWkrętaki torxWkrętaki torxWkrętaki torx

Wkrętaki Torx Magnusson to kategoria, w której szybko znajdziesz narzędzia, których potrzebujesz. Ułatwią Ci precyzyjną pracę podczas skręcania mebli czy dokręcania śrub. Bez problemu poradzisz sobie z ich obsługą dzięki prostej konstrukcji i końcówkom magnetycznym. Wkrętaki są także wytrzymałe, dlatego z pewnością przez długi czas będziesz z nich korzystać podczas prac remontowych i budowlanych. Podczas pracy nie musisz używać siły oraz mieć doświadczenia w majsterkowaniu. Przekonaj się i postaw na pomocne narzędzia.


Zestawy wkrętakówZestawy wkrętakówZestawy wkrętakówZestawy wkrętaków

Jeśli na wyposażeniu Twojej skrzynki narzędziowej znajdują się pojedyncze wkrętaki, możesz mieć problem z naprawą niektórych usterek. Jeśli chcesz niezawodnych narzędzi do różnorodnych zadań, postaw na zestaw wkrętaków Magnusson. Proponowane zestawy skompletowane są w taki sposób, żebyś mógł łatwo wybrać odpowiedni do swoich potrzeb. W warsztacie elektrycznym potrzebne będą wkrętaki precyzyjne z izolowanym uchwytem. Do prac stolarskich i drobnych napraw przyda Ci się komplet wkrętaków płaskich i krzyżakowych.


8

Narzędzia pomiarowe


Laserowe narzędzia pomiaroweLaserowe narzędzia pomiaroweLaserowe narzędzia pomiaroweLaserowe narzędzia pomiarowe

Pomiary laserowe są dokładniejsze od ręcznych, stąd duża popularność laserowych poziomic oraz laserów krzyżowych. Dzięki libellom lasery Magnusson umożliwiają mierzenie odległości oraz dokonywanie pomiarów metodą punktową. Takie urządzenia posiadają własne mocowanie, można je również wykorzystać razem ze specjalnym statywem, gwarantującym stabilność urządzenia w czasie dokonywania pomiaru. Z kolei lasery krzyżowe, dzięki dwóm laserom, łączą w sobie dokładność pomiaru z możliwością stabilizacji mierzonej przestrzeni.


SuwmiarkiSuwmiarkiSuwmiarkiSuwmiarki

Precyzyjne mierzenie otworów, zarówno od wewnątrz, jak i z zewnątrz, ustalanie rozstawu śrub czy głębokości szczeliny jest łatwiejsze dzięki suwmiarkom Magnusson. Tradycyjna suwmiarka z noniuszem zwykle jest wyposażona w śrubę blokującą, która pozwala na ustalenie wartości pomiaru. W wielu modelach nowoczesnych suwmiarek pojawia się cyfrowy wyświetlacz, wskazujący wartość dokonanego pomiaru. Natomiast do szczelin rekomendowane są szczelinomierze, pozwalające na dokonanie pomiaru przy szczelinach o szerokości rzędu 0,05 mm.


Miarki taśmoweMiarki taśmoweMiarki taśmoweMiarki taśmowe

Miary taśmowe Magnusson zwijane o różnej długości przydadzą się nie tylko profesjonalistom. Dostępne są jako dwustronne miary o zróżnicowanej długości. Zabezpieczone są specjalną blokadą automatyczną, zapobiegającą ich przypadkowemu zwijaniu. Na końcu miary umieszczono magnetyczny hak, pozwalający na mierzenie pomieszczeń wyższych i nieregularnych powierzchni. Każdą miarę umieszczono w odpornej na uszkodzenia i uderzenia obudowie, która w przypadku długich miar profesjonalnych posiada również uchwyt, ułatwiający korzystanie z miary.


DalmierzeDalmierzeDalmierzeDalmierze

Laserowe dalmierze Magnusson stają się niezbędne przy precyzyjnym mierzeniu dużych powierzchni. W zależności od modelu, ich zasięg może obejmować nawet 20 metrów powierzchni, która dzięki laserowi będzie bardzo dokładnie zmierzona. Urządzenia wyposażono w automatyczny mechanizm, który po kilku minutach bezczynności wyłączy urządzenie. Oprócz mierzenia odległości, dalmierze laserowe dysponują również wbudowaną poziomicą. Jest ona konieczna przy pracach wykończeniowych o wysokiej estetyce i precyzji, takich jak kładzenie płytek czy paneli.


DetektoryDetektoryDetektoryDetektory

Detektory Magnusson wykonują pomiary w miejscach trudnodostępnych. Do prac budowlanych przyda się termometr na podczerwień, który na cyfrowym wyświetlaczu wskazuje aktualną temperaturę. Przydatność przyrządu z ergonomicznym trzonkiem zwiększa wbudowana laserowa poziomica. Gdy trzeba zlokalizować problemy z instalacją, jednak bez jej całkowitego demontażu, przyda się kamera inspekcyjna. Jej możliwości badawcze zwiększa długi przewód, dzięki któremu można przeglądać najbardziej niedostępne elementy infrastruktury.


KątownikiKątownikiKątownikiKątowniki

Kątowniki Magnusson, dzięki dodatkowym funkcjonalnościom, coraz częściej wykorzystuje się do wykonania różnych pomiarów. Ich główne przeznaczenie to ustalenie wartości nachylenia powierzchni względem siebie. Mogą one także posiadać specjalne rysiki do zaznaczania wartości na mierzonych powierzchniach. Wiele kątowników wyposażonuch jest również głębokościomierz. W wersji podstawowej kątowniki ze stali nierdzewnej wskazują jedynie kąty 45 lub 90 stopni. Natomiast kątowniki nastawne pozwalają już na ustalenie kąta o dowolnej rozwartości.


PrzymiaryPrzymiaryPrzymiaryPrzymiary

Metalowe przymiary Magnusson, niezbędne przy pracach ciesielskich i budowlanych, muszą się charakteryzować dokładnością pomiaru oraz wytrzymałością. Wykonane ze stali nierdzewnej metalowe linijki zapewniają precyzję pomiarów, dokonywanych w każdych warunkach. Linijki o zróżnicowanej długości, o skali mierzącej odległości z dokładnością do 1 mm, posiadają również otwór, umożliwiający zawieszenie linijki. Trwałość metalu, z jakiego wykonano produkty do mierzenia, gwarantuje dożywotnią możliwość użytkowania linijek.


PoziomicePoziomicePoziomicePoziomice

Magnetyczne poziomice z krawędziami przylegającymi do metalowych powierzchni zdecydowanie ułatwiają dokonywanie pomiarów. To ta krawędź pozwala na dokonywanie pomiarów bez użycia rąk, z kolei ergonomiczny kształt przyrządu zwiększa dokładność pomiaru także w pozostałych sytuacjach. Przyrząd wykonano z lekkiego aluminium, które jednocześnie zwiększa wytrzymałość poziomicy. Dodatkowo zastosowano w niej specjalne zaślepki, chroniące urządzenie na wypadek upadku. Poziomice Magnusson dostępne są jako przyrządy o zróżnicowanej wielkości.


9

Ściski i imadła


ŚciskiŚciskiŚciskiŚciski

Ściski Magnusson to dział, w którym bez problemu znajdziesz solidne narzędzia ręczne niezbędne podczas majsterkowania, prac remontowych oraz stolarskich. Niezależnie od tego, czy jesteś amatorem czy profesjonalistą, przyrządy pomogą Ci w odkręcaniu śrub lub zaworów. To także narzędzia, które ułatwią Ci dociskanie i unieruchomienie drobniejszych elementów. Ściski są wytrzymałe i odporne na rdzę, dlatego będziesz z nich korzystać przez długi czas. Wybierz odpowiednie narzędzia i ciesz się z pomocy w swoim domowym warsztacie.


ImadłaImadłaImadłaImadła

Poznaj imadła Magnusson, które idealnie sprawdzą się w pracach rzemieślniczych. Narzędzia pomogą Ci w precyzyjnej obróbce wybranych materiałów, dlatego nadają się także do drobnych elementów. Imadła z łatwością przymocujesz do stołu, a następnie rozpoczniesz wiercenie lub szlifowanie, które okaże się jeszcze bardziej komfortowe niż dotychczas. Narzędzia są niewielkich rozmiarów, dlatego bez problemu przechowasz je w domu czy w warsztacie. W dodatku są trwałe, co sprawia, że będziesz z nich korzystać jak długo zechcesz.


10

Cięcie i zdzieranie


DłutaDłutaDłutaDłuta

Żaden zakład stolarski nie może się obejść bez odpowiednich dłut do drewna. Nawet podczas drobnych prac w domu na pewno często potrzebowałeś narzędzia do obróbki drewna. W naszej ofercie znajdziesz wytrzymałe dłuta Magnusson, różniące się szerokością ostrzy. Cieńsze mogą przydać się w drobniejszych pracach czy modelarstwie. Dłuta z szerokimi klingami, pomogą Ci w pracach stolarskich i rzeźbiarskich. Jeśli nie masz pewności, jakiego potrzebujesz, wybierz gotowy zestaw. Dłuta mają wzmocnione trzonki, w które możesz uderzać młotkiem.


PrzecinakiPrzecinakiPrzecinakiPrzecinaki

W dziale przecinaki Magnusson poznasz pojedyncze narzędzia oraz gotowe zestawy do prac remontowych i budowlanych. Dzięki nim uzupełnisz swoją skrzynkę w domowym warsztacie i skorzystasz z nich podczas skuwania cegły czy kamienia. Sprawdzą się zarówno przy drobniejszych, jak i bardziej ekstremalnych zadaniach. Narzędzia są gotowe na każde wyzwanie dzięki odporności na uszkodzenia. Przecinaki są niezawodne dzięki specjalnej konstrukcji i wykonaniu z wysokiej jakości stali. Co więcej, zapewniają bezpieczeństwo i ochronę Twoich dłoni podczas pracy.


ZdzierakiZdzierakiZdzierakiZdzieraki

Prace wykończeniowe są czasochłonne i wymagają zastosowania specjalnych narzędzi. Zdzieraki Magnusson są rekomendowane do szybszego wyrównania krawędzi i wygładzania powierzchni drewnianych. Strugi ręczne, które możesz obsługiwać jedną ręką po ustawieniu głębokości i kąta cięcia, pomogą Ci szlifować nawet krawędzie w materiałach drewnianych i drewnopodobnych. Do pracy na mniejszych powierzchniach idealne będą zestawy zdzieraków z różnymi tarnikami. Dzięki antypoślizgowym rączkom Twoja praca ze zdzierakami jeszcze będzie łatwiejsza.


Obcęgi

Ile razy męczyłeś się z wyjęciem starego gwoździa z drewnianej deski? Dzięki cęgom Magnusson już na długo unikniesz tego problemu. Wykonane z wytrzymałej stali, cęgi zagoszczą w Twoim warsztacie na lata. Możesz używać ich na budowie, w ogrodzie i przy ciężkich pracach elektrycznych. Z ich pomocą nie tylko wyciągniesz gwoździe, ale także przetniesz druty, przewody i cienkie elementy metalowe. Dajemy Ci do wyboru cęgi z krótszym ramieniem, przeznaczone do drobniejszych prac, oraz większe, przystosowane do większej siły nacisku.


11

Narzędzia ogrodowe


Nożyce do żywopłotu ręczneNożyce do żywopłotu ręczneNożyce do żywopłotu ręczneNożyce do żywopłotu ręczne

Ręczne nożyce Magnusson możesz wykorzystać do przycinania żywopłotu. Narzędzie te zostały wyposażone w precyzyjnie szlifowane noże, a także lekkie uchwyty z aluminium. Dzięki miękkiemu odbijaczowi praca z nożycami jest bardzo komfortowa. Tlenkowe nożyce nadają się do kształtowania i przycinania różnych krzewów.
 


SekatorySekatorySekatorySekatory

Sekatory ręczne należą do akcesoriów, bez których trudno wyobrazić sobie pracę w ogrodzie. Sekatory Magnusson przeznaczone są do cięcia pielęgnacyjnego krzewów i kwiatów. Zostały wykonane z solidnych materiałów, co wpływa na ich trwałość i żywotność. 


SiekierySiekierySiekierySiekiery

Siekiery Magnusson świetnie nadają się do wykorzystania na działce i w ogrodzie. Te produkty posłużą Ci do ścinania małych drzew lub gałęzi. Nadają się także do rozłupywania kłód. Dzięki wytrzymałym głowicom o ostrej krawędzi, cięki jest precyzyjne oraz skuteczne. Energomiczne oraz trwałe uchwyty ciekier Magnusson zapewniają duży komfort użytkowania.


Akcesoria do siekierAkcesoria do siekierAkcesoria do siekierAkcesoria do siekier

Akcesoria do siekier marki Magnusson to bardzo praktyczne i przydatne elementy, które wykorzystasz do pracy z siekierami. Kliny do drewna posłużą rozłupywania większych polan. Dzięki temu sprawdzi się podczas prac rolnych, sadowniczych, ogrodniczych i leśnych. Za pomocą zestawu akcesoriów do siekiery Magnusson bezproblemowo wymienisz m.in. drewniane uchwyty siekier.


12

Porządek, magazynowanie i akcesoria


Stoły i szafki warsztatoweStoły i szafki warsztatoweStoły i szafki warsztatoweStoły i szafki warsztatowe

W warsztacie czy garażu potrzebne są meble, które nie tylko pozwalają na ułożenie większej liczby przedmiotów, ale również są trwałe i wygodne w codziennym użytkowaniu. Wykonane ze stali stoły oraz szafki Magnusson są odporne na uszkodzenia i pomogą Ci na łatwie i bezpieczne przechowywanie narzędzi. Dzięki stołom i szafkom Magnusson z łatwością zadbasz o porządek w swoim warsztacie.


Akcesoria do podłógAkcesoria do podłógAkcesoria do podłógAkcesoria do podłóg

Pozostałe akcesoria Magnusson to dział, w którym poznasz dodatkowe elementy do montażu paneli lub desek w Twoim domu. Znajdziesz tutaj pasy ściągające, które pomogą Ci w montażu różnego rodzaju paneli. Ułatwią równomierne położenie, a także przyklejenie elementów do podłogi, aby była równa i solidnie trzymała się podłoża. Co więcej, wśród akcesoriów znajdują się także dobijaki do paneli, które pozwolą Ci na doskonałe ułożenie podłogi w domu. Od teraz montaż jest prosty i bezproblemowy! Sprawdź ofertę akcesoriów.


1
Piły i akcesoria

magnusson logomagnusson logomagnusson logomagnusson logo

Marka Magnusson ma w ofercie narzędzia idealne zarówno dla profesjonalistów, jak i majsterkowiczów-amatorów. Kieruje się trzema wartościami, którymi odznaczać się mają narzędzia: wytrzymałością, trwałością i niezawodnością. Dzięki wykonanym zgodnie z tymi wartościami produktom przeprowadzane prace budowalne, remontowe czy do it yourself są łatwe, szybkie i bezpieczne, a uzyskany efekt trwały i zgodny z projektem.

Wśród produktów oferowanych przez markę Magnusson pojawiają się wkrętaki, klucze: imbusowe, płaskie i nasadowe, pilniki, dłuta, piły i inne narzędzia do cięcia czy narzędzia pomiarowe. Cechują je ergonomiczne kształty, z uwagi na które bez problemu dociera się do trudno dostępnych miejsc, a praca przez wiele godzin nie powoduje zmęczenia. Odznaczają się różnymi rozmiarami, dzięki czemu bez trudu dobierzesz narzędzie idealne do przeprowadzanych prac. Są trwałe, ponieważ stosowana do produkcji narzędzi marki Magnusson technologia zapobiega powstawaniu rdzy. Z kolei magnetyczne końcówki w wybranych produktach sprawiają, że są solidne – stanowią zakup na lata.

Cenione i kultywowane przez markę Magnusson wartości są niezmiernie ważne podczas wykonywania większych i mniejszych prac budowalnych oraz remontowych. Narzędzia wytwarzane są z największą drobiazgowością. Sprawdzają się w domowych warsztatach, na otwartych budowach i w warsztatach, np. stolarskich. Większość asortymentu marki Magnusson obejmuje dożywotnia gwarancja, te z ruchomymi częściami zaś 5-letnia.

Narzędzia marki Magnusson są sprawdzane w kontrolowanych warunkach przez zespół wyspecjalizowanych inżynierów. Zanim trafią do sprzedaży, przechodzą ścisłe testy w laboratorium Kingfisher w Lille. Efekty starań wyrażane są licznymi pozytywnymi opiniami klientów. Dla marki Magnusson zadowolenie odbiorców to najważniejszy wyznacznik tego, w którą stronę podążać.