Produkty

Produkty z serii Azzuro

Wytrzymałe drzwi zewnętrzne Azzurro do Twojego domu

Budowa domu składa się z kilku ważnych etapów. Jednym z nich jest wybór i montaż odpowiedniej stolarki drzwiowej i okiennej. W naszym asortymencie znajdziesz ogromny wybór drzwi zewnętrznych, które stanowią ważną część konstrukcji – to wizytówka domu, która jednocześnie odpowiada za jego bezpieczeństwo. Proponowane przez nas modele wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością wykonania, co przekłada się na trwałość oraz nienaganny wygląd. Drzwi zewnętrzne Azzurro znajdą zastosowanie w każdym budynku – mieszkalnym i użytkowym – który chcesz wyposażyć w solidne skrzydło wejściowe.

 

Seria Azzurro to przede wszystkim zróżnicowany asortyment. Dzięki temu precyzyjnie dobierzesz drzwi nie tylko pod względem technicznym, ale również wedle upodobań aranżacyjnych. Dostępne modele różnią się stroną otwierania, wymiarami oraz kolorystyką. Z pewnością będą stanowiły elegancką wizytówkę całego budynku. Oprócz samego skrzydła w zestawie znajdziesz niezbędne okucia oraz ościeżnice. Kupując cały zestaw, zaoszczędzisz czas na poszukiwaniu dodatkowych komponentów montażowych.

Najważniejsze cechy stolarki drzwiowej Azzurro

Seria Azzurro drzwi zewnętrznych została zaprojektowana tak, aby spełnić Twoje oczekiwania pod względem funkcjonalności, trwałości oraz walorów estetycznych. Skrzydło wejściowe powinno być odporne na czynniki atmosferyczne i mechaniczne. Stolarka drzwiowa musi także w skuteczny sposób zatrzymywać ciepło w pomieszczeniu i chronić dom przed włamaniem.

 

Drzwi Azzurro spełnią każde z tych oczekiwań. Doskonale odzwierciedlają wzór drewna, ale w rzeczywistości materiałem produkcyjnym jest stal oraz spieniony polistyren. W ten sposób zachowasz naturalny efekt, które podkreśli wystrój domu od zewnątrz. Na uwagę zasługuje również zwiększona grubość skrzydła, dzięki której konstrukcja jest bardzo wytrzymała. Skrzydła drzwiowe mają także powłokę ochronną, która ma na celu chronić materiał przed działaniem promieniowania UV. W ten sposób przez długi czas skrzydło zachowa nienaganny wygląd.

Drzwi zewnętrzne Azzurro – poznaj ich zastosowanie

Zastosowanie drzwi jest oczywiste, ale wybór właściwego modelu może przysporzyć problemu. Z pomocą przyjdzie Ci seria Azzurro drzwi zewnętrznych do budynku, która składa się z wielu ciekawych wariantów. Różnią się one przede wszystkim kolorystyką. W ofercie sieci sklepów Castorama znajdziesz klasyczną imitację drewna takiego, jak orzech i złoty dąb. Są to popularne odcienie, które łatwo dopasujesz do stolarki okiennej oraz elewacji budynku.

 

Aby wygodnie Ci się korzystało z drzwi, zwróć także uwagę na stronę, w którą się otwierają. Skrzydło wykonane z solidnych materiałów doskonale sprawdzi się zarówno w budynku mieszkalnym, jak i użytkowym o dowolnym charakterze. Z pewnością posłuży Ci przez bardzo długi czas i zapewni Ci prywatność w firmie i domu. Skutecznie wyciszy hałas i nie będzie podatne na trudne warunki atmosferyczne. W ofercie znajdują się dwa najpopularniejsze wymiary drzwi – 80 i 90 cm.