Przejdź do głównej treści
Castorama
Inspiracje i porady
Gazetki, katalogi, okazje
GazetkaGazetki, katalogi, okazje
Koszyk

Zobacz więcej Drzwi zewnętrzne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Drzwi zewnętrzne

Strzałka w prawo

Drzwi zewnętrzne Pantor Karpaty 90 prawe orzech black

Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska

3 398
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

    Drzwi zewnętrzne Pantor Karpaty 90 prawe orzech black to solidny wybór dla Twojego domu. Wykonane z metalu i pokryte lakierem nano advance, są odporne na zarysowania, co gwarantuje ich trwałość. Grubość 72 mm zapewnia doskonałą izolacyjność cieplną, dzięki czemu zachowasz komfort w swoim wnętrzu. Ościeżnica jest składana, co ułatwia montaż i dostosowanie do Twoich potrzeb. Wybierz drzwi Pantor, aby połączyć funkcjonalność z eleganckim designem.

      Cechy i zalety

        Eleganckie i nowoczesne drzwi zewnętrzne Pantor Karpaty 90 prawe w kolorze orzechowym to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących stylowego i funkcjonalnego wejścia do domu. Wykonane z metalu, drzwi te charakteryzują się solidnością i trwałością. Grubość 72 mm zapewnia doskonałą izolację cieplną, co przyczynia się do oszczędności energii i komfortu termicznego. Dodatkowym atutem jest lakier nano advance, odporny na zarysowania, który utrzymuje estetyczny wygląd przez długie lata. Dzięki składanej ościeżnicy, montaż drzwi jest szybki i prosty. Drzwi te doskonale komponują się z klasycznymi i nowoczesnymi elewacjami, dodając im wyjątkowego charakteru. Z oporem cieplnym na poziomie 1.3m²K/W, drzwi Pantor Karpaty zapewniają skuteczną barierę przed utratą ciepła. Wymiary 992 mm na 2067 mm oraz waga 50 kg czynią je solidnym i niezawodnym wyborem do każdego domu.

        • Unikalne parametry
        • Solidne drzwi
        • Grubość 72 mm zapewnia wysoką izolacyjność cieplną
        • Lakier nano advance odporny na zarysowania
        • Ościeżnica składana, łatwa w montażu

        Informacje prawne

        • Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.

        Specyfikacja techniczna

        Typ produktuZestaw drzwi z ościeżnicą
        MarkaPantor
        SeriaPantor +
        Szerokość produktu992mm
        Wysokość produktu2067mm
        Grubość produktu110mm
        Głębokość stelaża110mm
        Waga produktu50kg
        Kierunek otwierania drzwiPrawe
        Rozmiar drzwi90
        Grupa kolorystycznaBrązowy
        KolorOrzech
        MateriałMetal
        PowłokaLakierowany
        Typ szkłaReflex
        Wartość R (opór cieplny)1.3m²K/W
        Gwarancja producenta2 lata
        Kod EAN5902115544439