Produkty

Produkty z serii Loreto

Grzejniki łazienkowe Loreto – gwarancja ciepła podczas kąpieli

Kaloryfery z serii Loreto łączą w sobie nowoczesny design oraz funkcjonalność. Wśród produktów z kategorii grzejników łazienkowych znajdziesz modele białe i antracytowe, co ułatwi dobranie modelu do wymarzonej aranżacji.  Grzejniki występują również w rozmaitych rozmiarach, co sprawi, że uzupełnisz zarówno małą, jak i przestronną łazienkę.

Grzejniki łazienkowe Loreto w niczym nie przypominają dawnych modeli kaloryferów. Są zaprojektowane w taki sposób, żeby pełnić jednocześnie praktyczną i estetyczną funkcję. Dzięki nim każdego dnia w łazience będzie na tyle ciepło, żeby korzystanie z niej było w pełni komfortowe. Oferowane kaloryfery posłużą Ci również do wysuszenia ręczników. Są tak skonstruowane, żeby znajdowała się za nimi przestrzeń, co pozwoli Ci także powiesić na grzejniku ubrania, które nie zmieściły się na suszarce.

Seria Loreto – czym się wyróżnia?

Seria Loreto grzejników łazienkowych wyróżnia się wytrzymałością. Oferowane modele są wykonane ze stalowych rur, które doskonale grzeją, a jednocześnie świetnie wyglądają. Grzejniki łazienkowe są wyjątkowo łatwe w montażu, z którym poradzisz sobie samodzielnie dzięki elementom dołączonym do zestawu – wśród akcesoriów znajdziesz wsporniki ścienne, wkręty mocujące oraz zawór odpowietrzający. Po zamontowaniu kaloryfer z rur stalowych nie zajmie wiele miejsca, co sprawia, że jest rewelacyjnym rozwiązaniem do małej łazienki.

Modele z tej serii wyróżniają się praktycznymi rozwiązaniami, do których należy półka w górnej części grzejnika. Możesz przechowywać na niej złożone ręczniki lub szlafroki – dzięki temu tuż po kąpieli otulisz się ciepłym materiałem. Kaloryfer składa się z rur – dzięki temu zawiesisz na nim ubrania, na których szybkim wyschnięciu Ci zależy. Będą ledwie widoczne za grzejnikiem, dlatego nie przeszkodzą w korzystaniu z pomieszczenia i nie wpłyną znacząco na jego wystrój. Jeśli chcesz, żeby przestrzeń do suszenia była większa, zdecyduj się na wysoki model – nie zajmie o wiele więcej miejsca, a może okazać się bardziej funkcjonalny zwłaszcza dla dużej rodziny.

Grzejniki łazienkowe Loreto – idealne do nowoczesnej łazienki

Aranżacja Twojej łazienki nie zachwyca świeżością? Jesteś po remoncie, ale cały efekt psują stare grzejniki? Seria Loreto do ogrzewania domu pomoże Ci to zmienić! Minimalistyczny kształt oraz spokojna kolorystyka to najlepszy sposób na dopełnienie nowoczesnej aranżacji. Masz białe płytki i chcesz, że kaloryfer nie był widoczny na ich tle? Zdecyduj się na model w tym samym kolorze. Wolisz, żeby estetyczny grzejnik wyróżniał się w pomieszczeniu? Postaw na antracytowy grzejnik.

Modele z serii Loreto wzbogacą nie tylko nowoczesną, lecz także industrialną aranżację, w której najlepiej sprawdzi się antracytowy model. Biel będzie lepiej wyglądała w skandynawskim wnętrzu, ale mimo minimalistycznego wyglądu uzupełni również klasyczny wystrój. Dzięki grzejnikom stalowym zadbasz o odpowiednią ilość ciepła w łazience, a to sprawi, że korzystanie z niej będzie o wiele przyjemniejsze.