Produkty

Produkty z serii Mars

Systemy przesuwne Mars – zyskaj więcej miejsca do przechowywania!

Zestawy przesuwne Mars sprawdzą się, jeśli chcesz zabudować część mieszkania, w której znajdują się regały i półki. Dzięki zastosowaniu dostępnych akcesoriów nie musisz zamawiać mebli na wymiar. Według Twoich potrzeb możesz skompletować system drzwi przesuwnych do szafy lub zaopatrzyć się w poszczególne elementy. Zestawy przesuwne dzieli się na różne rodzaje ze względu na sposób prowadzenia drzwi. W naszej ofercie znajdziesz także rozmaite systemy z prowadzeniem górnym, których drzwi są zawieszone na wózkach na górnej prowadnicy i płynnie się przemieszczają na boki.

Seria Mars do konstruowania systemów przesuwnych pozwoli Ci na kompleksowe wykonanie niezbędnych prac, dzięki czemu przestrzeń stanie się uporządkowana i lepiej zorganizowana. Prowadnice listwy, tory lub rączki i kątowniki – to wszystko znajdziesz w oferowanym przez nas asortymencie. Jeśli systemy chcesz wykorzystać w sypialni lub garderobie, to prowadnice będziesz mógł zamontować dowolnie, wedle swoich preferencji: do sufitu, ściany lub podłogi. W zależności od tego, jak duża ma być szafa i ile ma mieć drzwi, powinna zostać wyposażona w jeden, dwa lub więcej torów.

Zestawy przesuwne Mars – zalety

Serię Mars systemów przesuwnych do zabudowy meblowej zamocujesz samodzielnie. Potrzebne będą Ci do tego celu tylko podstawowe narzędzia dostępne w każdym domu: miarka, wiertarko-wkrętarka, kołki rozporowe wraz ze śrubami oraz piła do metalu. Wsporniki z łatwością umieścisz wtedy w otworach, w które wyposażone zostały szyny. Taka konstrukcja charakteryzuje się niebywałą odpornością na rozmaite uszkodzenia mechaniczne i jest bardzo żywotna. Kolejną z zalet systemów przesuwnych jest oszczędność przestrzeni, jaką gwarantują. Dzięki temu, że drzwi przesuwają się do boku, bardzo łatwo i lekko się je otwiera.

Systemy przesuwne Mars to niezwykle praktyczne, ale również bardzo atrakcyjne wizualnie rozwiązanie. Sprawdzają się zarówno w niewielkich wnętrzach, jak i w tych, o większym metrażu. Dodatkowym atutem jest fakt, że masz pełną dowolność w dopasowaniu systemu przesuwnego do aranżacji swojego wnętrza. Rączka podkreśli nowoczesny wygląd zabudowy lub szafy oraz znacznie poprawi jej funkcjonalność. Na całej wysokości drzwi będziesz mógł za nią złapać przy otwieraniu czy zamykaniu.

Kiedy montaż systemu przesuwnego jest dobrym rozwiązaniem?

Produkty z serii Mars pomogą Ci rozwiązać problemy zagospodarowania małej przestrzeni. Kompleksowe zestawy systemu przesuwnego w zaledwie kilka chwil będziesz mógł zamontować wewnątrz swojego domu. Uniwersalne kolory rączek oraz prowadnic będą prezentowały się elegancko i schludnie zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych pomieszczeniach. Szafa przesuwna zabiera o wiele mniej miejsca niż tradycyjna, wolnostojąca. Ponadto zabudowany model prezentuje się bardzo elegancko. Elementy systemu przesuwnego serii Mars zostały wykonane z wysokiej jakości tworzyw, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne i charakteryzują się dużą żywotnością.