Zobacz więcej Akcesoria do systemów przesuwnych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Drzwi wewnętrzne

Strzałka w prawo

Systemy przesuwne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Amortyzator drzwi przesuwnych GoodHome Atomia
Strzałka w prawo

Amortyzator drzwi przesuwnych GoodHome Atomia

128
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zdecydowałeś się na szafy modułowe z kolekcji Atomia? Aby wszystkie elementy zamocować poprawnie, przyda Ci się amortyzator drzwi przesuwnych GoodHome Atomia. W zestawie znajdziesz dwa elementy, które montujesz po lewej i po prawej stronie. Dzięki temu stworzysz funkcjonalny system drzwi przesuwnych, który jest komfortowy i prosty w obsłudze.

   Cechy i zalety

    Amortyzator drzwi przesuwnych GoodHome Atomia to przydatny element montażowy. Przyda się do wykończenia szafy z tej samej kolekcji. Bez problemu poradzisz sobie z jego mocowaniem. W ten sposób stworzysz funkcjonalny i prosty w obsłudze system drzwi przesuwnych. W zestawie znajdziesz dwa niezbędne elementy montażowe. Pierwszy z nich montujesz po lewej, a drugi po prawej stronie. Amortyzator drzwi przesuwnych GoodHome Atomia to produkty, które wyróżniają się długotrwałą żywotnością i wytrzymałością. Przez długi czas wzorowo spełniają swoje zadanie. Ponadto, przesuwne skrzydła w szafie to komfortowy sposób na otwieranie i zamykanie. Szukasz innych produktów z serii Atomia od GoodHome? Sprawdź pozostałe elementy systemu dostępne w naszej ofercie.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu266mm
     SeriaAtomia
     Gwarancja producenta3 lata​
     KolorSrebrny
     Kod produktu5059340009063

     Pobierz pliki PDF