Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Akcesoria do systemów przesuwnych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Drzwi wewnętrzne

Strzałka w prawo

Systemy przesuwne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złączki do drzwi przesuwnych Valcomp Saturn STO1 komplet

Złączki do drzwi przesuwnych Valcomp Saturn STO1 komplet

44,98
/ opak.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Złączki z serii Saturn to część układu mechanizmu stosowanego do drzwi przesuwnych. Produkt wykonany został z tworzywa sztucznego oraz stali i jest wytrzymały na znaczne obciążenia. Złączki przymocowane do skrzydła drzwi i wsunięte na prowadnicę nie blokują się podczas przesuwania skrzydła, sprawiając, że komfortowo się ich używa.

   Cechy i zalety

    Złączki do drzwi przesuwnych to elementy mechanizmu jednoczesnego przesuwania, który możesz zamontować w swoim domu. Produkt jest kompatybilny z kolekcją Saturn. Złączki zostały wykonane ze stali i tworzywa sztucznego. Elementy są proste w montażu i wytrzymałe na znaczne obciążenia. Komplet okuć przeznaczony jest do jednej pary drzwi. Złączki, po zamocowaniu ich do skrzydła i po umieszczeniu ich w prowadnicy układu, nie blokują się podczas pracy, dzięki czemu komfortowo się ich używa. Produkt może być wykorzystany do drzwi dzielących pomieszczenie lub do drzwi przejściowych np. w salonie. Można go też używać w szafach przesuwnych. W ofercie znajdziesz również inne części układu, dzięki czemu będziesz mógł skompletować cały potrzebny mechanizm.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaValcomp
     NormaProdukt zgodny z normą europejską i Polską Normą PN-EN1527
     KolorSrebrny
     Kod produktu5905518210505