Od 25 lat pracownicy Castoramy pomagają naszym Klientom, w tym Tobie!

Dziękujemy, że jesteście z nami!

W Castorama Polska tworzymy ponad 13 tysięczny zespół osób pełnych pasji, w 90 lokalizacjach w Polsce. Każdy z nas jest inny, wspólnie budujemy społeczność na mocnych fundamentach, która każdego dnia pomaga naszym klientom w spełnieniu marzeń o pięknych domach.

Dbamy o rozwój i poczucie bezpieczeństwa naszych koleżanek i kolegów, aż 43% pracuje w Castoramie już ponad 10 lat!

Przekonaj się, czy znajdziesz u nas swoje miejsce i sprawdź aktualne oferty pracy.

Miliony odnowionych mieszkań i domów oraz... przynajmniej jeden domek na drzewie.

Pierwszy sklep Castoramy w Polsce otworzyliśmy w 1997 roku na warszawskich Włochach. Na przestrzeni lat nieustannie się rozwijaliśmy, starając się być blisko Klientów zamieszkałych w różnych regionach kraju.

W bogatym asortymencie, odpowiadającym na zróżnicowane potrzeby Klientów, znajdziecie już nie tylko materiały budowlane, lecz także kompleksowe rozwiązania do wykańczania, urządzania i dekorowania wnętrz, a nawet modułowe meble o różnym przeznaczeniu.

"Od początku istnienia firmy pomagamy Klientom zmieniać pomieszczenia w przestrzeń, w której czują się dobrze. Zapewniamy Konsumentom profesjonalne wsparcie i nieustannie doskonalimy ofertę produktów i usług, abyśmy mogli wspólnie spełniać ich marzenia o idealnym mieszkaniu, domu czy ogrodzie. Każdego dnia doradzamy, poświęcając czas, energię i pomysły. W zamian dostajemy coś wyjątkowego - poczucie, że dzięki nam odmieniają się nie tylko budynki, ale życie naszych Klientów. Dziś, patrząc z perspektywy 25 lat, mogę z dumą przyznać, że to dla nas największa nagroda i najlepsza motywacja do działania. Dlatego też w spocie reklamowym na 25-lecie skupiliśmy się na tych elementach naszej działalności, których nie widać gołym okiem."

Sebastien Krysiak, dyrektor generalny Castorama Polska