Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Narzędzia ogrodowe

Strzałka w prawo

Małe narzędzia ogrodowe do ręki

Strzałka w prawo

Małe narzędzia ogrodowe do ręki

Małe narzędzia ręczne to niezbędne wyposażenie dla każdego ogrodnika. Dzięki nim praca w ogrodzie jest łatwiejsza i bardziej efektywna.

Filtry

Małe narzędzia ogrodowe do ręki

Małe narzędzia ręczne to niezbędne wyposażenie dla każdego ogrodnika. Dzięki nim praca w ogrodzie jest łatwiejsza i bardziej efektywna.

27 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Narzędzia ogrodowe

Wyświetlanie 24 z 27 produktów

Załaduj więcej

Małe narzędzia ręczne do prac ogrodowych

Uprawa ogródka to Twoje hobby? Lubisz samodzielnie pielęgnować rabatki i tym samym upiększać swoją przydomową przestrzeń? W takim razie z pewnością spodobają Ci się produkty zgromadzone w tym dziale. Spośród małych narzędzi ręcznych wybierzesz te, które przydadzą Cię się w czasie pracy. Sprawdź teraz naszą ofertę!

Do czego przydadzą się małe narzędzia ręczne?

Małe narzędzia ręczne są szczególnie funkcjonalne przy pracach wymagających dużej precyzji. Jeśli planujesz usuwanie chwastów, przesadzanie niewielkich sadzonek czy użyźnianie gleby, z pewnością przypadną Ci do gustu. Ręczne narzędzia ogrodowe posiadają krótkie trzonki, przez co są o wiele poręczniejsze niż tradycyjne narzędzia trzonowane. Można nimi łatwo operować w pozycji siedzącej lub na klęczkach, co również wpływa na komfort pracy – nie będziesz musiał długo narażać swojego kręgosłupa na nadmierny wysiłek.

Przegląd małych narzędzi ręcznych

W tym dziale znajdziesz wybór kultywatorów do spulchniania ziemi, jak i szeroką ofertę łopatek do wykopywania niewielkich dołów. Motyki i motyczki przydadzą się do wyrywania nawet drobnych chwastów, a pikowniki i sadzarki usprawnią umieszczanie roślin w glebie. Oferujemy też mniejsze wersje takich narzędzi ręcznych, jak szufelki, widełki, wycinaki, odchwaszczacze czy pazurki – skompletuj te, które są Ci najbardziej potrzebne i ciesz się kompletnym wyposażeniem przydomowego schowka na narzędzia.

Małe narzędzia ręczne – zastosowane materiały

Przygotowaliśmy dla Ciebie wygodne w użytku małe narzędzia ręczne do ogrodu. Większość z nich posiada uchwyty z tworzywa sztucznego, które dobrze leżą w dłoni i podnoszą komfort pracy. Części robocze mogą być natomiast wykonane ze stali lub plastiku – te pierwsze cieszą się ogromną trwałością i zachowują swoje właściwości na dłużej. Małe narzędzia ręczne z tworzywa sztucznego są natomiast lekkie i bezpieczne w użyciu, co przyda Ci się podczas pielęgnowania roślin w ogrodzie wraz z Twoimi dziećmi. Już teraz zajrzyj do naszej oferty i wybierz małe narzędzia ręczne w sam raz dla siebie!