Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo

Płoty osłonowe

Strzałka w prawo

Płoty osłonowe

Płoty osłonowe to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce zachować prywatność w swoim ogrodzie. Ogrodzenie drewniane wykonane z wysokiej jakości materiałów zapewni nie tylko ochronę przed wzrokiem sąsiadów, ale także zmniejszy hałas i zwiększy estetykę całej posesji.

Filtry

Płoty osłonowe

Płoty osłonowe to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce zachować prywatność w swoim ogrodzie. Ogrodzenie drewniane wykonane z wysokiej jakości materiałów zapewni nie tylko ochronę przed wzrokiem sąsiadów, ale także zmniejszy hałas i zwiększy estetykę całej posesji.

Wybierz szerokość:

25 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Systemy ogrodzeniowe drewniane

Wyświetlanie 24 z 25 produktów

Załaduj więcej

PŁOT LAMELOWY NA TWOJĄ POSESJĘ

Zastanawiasz się, w jaki sposób zapewnić sobie prywatność w ogrodzie? Chcesz zasłonić się przed wiatrem, kiedy spędzasz czas na powietrzu? A może planujesz stworzyć przytulny kącik wypoczynkowy na działce? Płot drewniany osłonowy jest praktycznym i estetycznym rozwiązaniem Twoich problemów, a płoty lamelowe w wielu wariantach znajdziesz w naszych marketach. Jeśli nie wiesz, czy tego rodzaju ogrodzenie rzeczywiście spełni wszystkie Twoje wymagania, przeczytaj poniższy poradnik. W sklepach stacjonarnych znajdziesz też wykwalifikowanych doradców, którzy z chęcią odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

FUNKCJONALNE PŁOTY DREWNIANE

Płot osłonowy wykonany z drewna pozwoli Ci w szybki sposób zasłonić mało atrakcyjny widok. Jednocześnie zapewni Ci poczucie prywatności na Twojej działce. Konstrukcja ochroni przed silnym wiatrem lub nawiewaniem kurzu z ulicy. Tego typu produkty mają więc wiele zalet, do których należy dodać również prosty i szybki montaż. Płoty osłonowe możesz wykorzystać, by w całości ogrodzić swoją posesję. Z jego pomocą możesz też zasłonić jedynie jej fragment. Do wyboru masz panele w różnych rozmiarach, które bez trudu dopasujesz do własnych potrzeb i połączysz ze sobą w funkcjonalne ogrodzenie drewniane.

PŁOT LAMELOWY - ŁATWA I WYGODNA KONSTRUKCJA

Płoty osłonowe to produkty niezwykle praktyczne, ale również estetyczne. Wśród modeli dostępnych w naszych marketach znajdziesz między innymi płoty lamelowe drewniane. Są to łatwe do postawienia konstrukcje zbudowane z drewnianej ramy i wąskich deseczek, zwanych również lamelami. Wielką zaletą tego rodzaju ogrodzeń jest ich prostota. By wykonać całościowe ogrodzenie lamelowe, niepotrzebna jest fachowa wiedza ani specjalistyczne narzędzia. Część dostępnych w naszych marketach fragmentów ogrodzenia została już wstępnie zaimpregnowana, więc nie wymagają one dodatkowej pracy.

PRZEŚWITY DLA SPRAGNIONYCH INTYMNOŚCI I ŚWIATŁA

U nas zaopatrzysz się także w panele ogrodzeniowe z ażurowym wykończeniem. Wykonane w ten sposób elementy ogrodzenia staną się przyciągającym uwagę dodatkiem. Ażurowe fragmenty są niezwykle eleganckie i nie przytłaczają przestrzeni, dlatego świetnie sprawdzą się w roli ścianek działowych altany znajdującej się na działce. Prześwitujący fragment doceniony zostanie zwłaszcza przez osoby, które z jednej strony chciałyby zwiększyć poziom prywatności swojej przestrzeni, ale z drugiej muszą brać pod uwagę ograniczoną dostępność światła dziennego. Dlatego też płot ażurowy będzie doskonałym rozwiązaniem w przypadku stawiania konstrukcji we wschodniej lub północnej części działki.

CAŁKOWITA OCHRONA PRYWATNOŚCI I ZABEZPIECZENIE PRZED WIATREM ORAZ PYŁEM

Masz dość ciekawskich spojrzeń sąsiadów? Dla zapewnienie sobie i bliskim całkowitej prywatności zdecyduj się na pełny płot lamelowy. Drewniane panele ogrodowe pozbawione dekoracyjnych elementów sprawdzą się jako płot szczelny i całkowicie chroniący zarówno przed niechcianym spojrzeniem, jak i wiatrem oraz zanieczyszczeniami. W naszym asortymencie znajdziesz dopasowane do siebie pełne i ażurowe wersje wykonanych z różnych gatunków drewna ogrodzeń. Dlatego też nic nie stoi na przeszkodzie, by część stawianego ogrodzenia posiadała prześwity, a część była ich pozbawiona. W ten sposób skonstruujesz płot, który będzie spełniał wszystkie Twoje oczekiwania.

DREWNIANE PŁOTY OSŁONOWE W WIELU WERSJACH

Tym, co wyróżnia tę kategorię produktów, są również interesujące kształty. Prosty płot osłonowy ma najczęściej formę kwadratu bądź prostokąta. Jeśli natomiast chcesz, aby Twoje ogrodzenie prezentowało się bardziej oryginalnie, wybierz panele z górną częścią w kształcie łuku, które po połączeniu ze sobą stworzą fantazyjną kompozycję. W ten sposób stworzysz nie tylko praktyczną osłonę, ale również oryginalną dekorację Twojej posesji, która podkreśli, a czasem nawet zupełnie odmieni charakter Twojego domu. Płot łukowy pozwoli Twojemu ogrodowi wyróżnić się na tle wielu podobnych do siebie działek.

KLASYCZNA URODA NATURALNEGO DREWNA

Płoty osłonowe z Castoramy wykonane są z drewna sosnowego lub świerkowego. Oznacza to, że pozostawione w stanie naturalnym lamele będą miały widoczny wzór słojów. Zanim trafią na sklepowe półki są poddawane impregnacji, dzięki czemu na długo zachowają swój jasny, drewniany kolor. Oczywiście, z czasem ulegnie on zmianie pod wpływem słońca oraz innych zjawisk atmosferycznych. Jeśli zależy Ci na jak najdłuższym utrzymaniu ich w pierwotnym stanie, pamiętaj o regularnym poprawianiu fabrycznej warstwy ochronnej - dzięki niej drewnu nie zagrozi ani słońce, ani deszcz.

WIĘC CHODŹ, POMALUJ MÓJ PŁOT

Dostępne w naszych marketach budowlanych ogrodzenia najczęściej posiadają naturalny kolor i dobrze komponują się z ogrodowym krajobrazem, ale jeśli chcesz, możesz także łatwo zmienić ich wygląd. W tym celu wykorzystaj odpowiednią farbę do drewna w wybranym przez Ciebie kolorze. Sprawdź wybór drewnianych paneli osłonowych w naszych sklepach i zadbaj o komfort na swojej posesji!