Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 500 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

Minimalizm od kuchni - kuchnia Alisma szary połysk

Nieduży metraż kuchni nie musi być ograniczeniem. Liczy się pomysł i kreatywne podejście do tematu urządzania. Basia jest artystyczną duszą, dlatego zależało jej, żeby ta niewielka kuchnia była funkcjonalna, ale też miała swój charakter. Od razu wpadły jej w oko nowoczesne lakierowane fronty Alisma przypominające szklaną powierzchnię. Pięknie odbijają światło i optycznie powiększają pomieszczenie, dodając aranżacji blasku i elegancji. Stonowany szary kolor sprawia, że kuchnia staje się idealnym miejscem nie tylko do gotowania, ale również do pracy. Zosia często zamyka się tu wieczorami, by pochylić się nad nowym reportażem. Zależało jej, by kuchnia była równie wygodna, co praktyczna, a przestrzeń maksymalnie wykorzystana do przechowywania.

Minimalizm od kuchni - kuchnia Alisma szary połysk

Na uwagę zasługuje zabudowa, która płynnie przechodzi w wygodne siedzisko skrywające dodatkową przestrzeń do przechowywania. Takie sprytne myki sprawiają, że nieduża kuchnia zyskuje nowy wymiar funkcjonalności. Oczywistą decyzją była drewniana podłoga – jest ponadczasowa i dodaje kuchni przytulności. Ociepla pomieszczenie i pozwala złagodzić nieco chłodny charakter aranżacji. Całość prezentuje się naprawdę ciekawie i stylowo. O to dziewczynom chodziło!

Płyta indukcyjna Beko białaPłyta indukcyjna Beko białaPłyta indukcyjna Beko białaPłyta indukcyjna Beko biała
Zlewozmywak granitowy Franke Urban 1-komorowy kamienny szaryZlewozmywak granitowy Franke Urban 1-komorowy kamienny szaryZlewozmywak granitowy Franke Urban 1-komorowy kamienny szaryZlewozmywak granitowy Franke Urban 1-komorowy kamienny szary
Minimalizm od kuchni - kuchnia Alisma szary połysk
W aranżacji wykorzystano meble GoodHome Alisma szary połysk oraz system bezuchwytowy Innovo z listwą w kolorze miedzianym.
Twoja wymarzona kuchnia - projektowanieTwoja wymarzona kuchnia - projektowanieTwoja wymarzona kuchnia - projektowanieTwoja wymarzona kuchnia - projektowanie

Zobacz pozostałe projekty Doroty