Produkty

Produkty z serii Cesare

Klamki Cesare – estetyczny element drzwi wejściowych

Na wygląd drzwi zewnętrznych wpływa skrzydło, jednak to nie jedyny element mający znaczenie dla wyglądu tego elementu wyposażenia. W naszym asortymencie odnajdziesz duży wybór klamek, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz eleganckim wzornictwem. Oferujemy Ci produkty w odcieniach brązu i szarości, dzięki czemu bez trudu znajdziesz model pasujący do Twoich oczekiwań. Przygotowaliśmy modele w najbardziej popularnych wersjach rozstawu, czyli 90, 72 i 92 milimetry.

Dlaczego warto wybrać produkty z tej serii?

Klamki Cesare zostały wykonane ze stopu aluminium i cynku, dzięki czemu mogą być stosowane na zewnątrz. Przygotowane przez nas modele są odporne na działanie warunków atmosferycznych – promienie słoneczne, deszcz lub ujemne temperatury nie mają wpływu na wygląd elementu. Seria Cesare klamek będzie pasowała do większości modeli drzwi – zarówno jednokolorowych, jak i drewnianych.

Klamki Cesare – wybór na lata

Seria Cesare do drzwi zewnętrznych rozwiąże Twój problem z nieustająco zanieczyszczonymi klamkami – na powierzchni tych produktów nie pojawią się nieestetyczne odciski palców. Modele z naszej oferty mają ergonomiczny kształt, co zwiększa komfort użytkowania. Ich zaletą jest także łatwy montaż przy pomocy śrub przelotowych, z którym poradzisz sobie samodzielnie. Solidne klamki będą przez wiele lat ozdobą drzwi wejściowych – zarówno tych nowoczesnych w antracytowym kolorze, jak i klasycznych, drewnianych skrzydeł.