Produkty

Produkty z serii LEWO

Lampy warsztatowe LEWO – bezpieczeństwo i wygoda pracy

Praca w warsztacie wymaga odpowiedniego doboru lamp warsztatowych. Pozwalają one  na uzyskanie mocnego, właściwego dla prac ręcznych oświetlenia, które zapobiega rozmaitymi kontuzjom i wypadkom podczas majsterkowania. Można używać ich również na terenie budowy – wystarczy zadbać o to, aby miały odpowiednią moc. Przed decyzją o zakupie zastanów się, jaki model będzie najlepiej odpowiadał Twoim oczekiwaniom. 

Seria LEWO do oświetlenia przestrzeni warsztatowej to kilka rodzajów lamp stworzonych przede wszystkim jako źródła silnego strumienia świetlnego. Produkty zostały wykonane z trwałych materiałów. Całe oprawy są odporne na kontakt z wilgocią, co ułatwia użytkowanie produktów. Co więcej, lampy mają kształt, który ułatwia skierowanie światła w konkretną stronę, a jednocześnie zapewnia wygodne przenoszenie.

Do Twojej dyspozycji producent oddał kilka różnych modeli, spośród których możesz wybrać najlepszy dla siebie. Dostępne są zarówno lampy samoładujące, jak też te wyposażone w kabel umożliwiający wpięcie do źródła zasilania sieciowego. Modele różnią się również mocą i ilością diod LED umieszczonych w oknie.

 

Cechy charakterystyczne tej linii lamp

Wszystkie lampy warsztatowe z tej kolekcji wyposażone są w diody LED. To sprawia, że są energooszczędne i gwarantują długi czas pracy bez jakichkolwiek awarii. Tego właśnie na pewno oczekujesz, poszukując odpowiedniego źródła światła do warsztatu. W zależności od mocy, jaką gwarantuje lampa, może mieć ona dwadzieścia diod LED oknie w przypadku słabszych modeli albo ponad dwa razy więcej w przypadku mocniejszych.

Wysoka klasa szczelności IP54 sprawia, że lampy warsztatowe LEWO możesz bez problemu użytkować również w gorszych warunkach. Są one nie tylko odporne na kurz, ale również pyłoszczelne, dlatego wiercenie, cięcie elementów drewnianych albo szlifowanie tynków nie powinno im zaszkodzić. Dodatkowo są też odporne na działanie deszczu, dlatego nadają  się do pracy na zewnątrz. Pamiętaj jednak o regularnej konserwacji i czyszczeniu.

Wszystkie modele lamp warsztatowych z tej kolekcji mają wygodną rączkę służącą do przenoszenia, a także specjalny system regulacji kąta padania światła, który pozwala ustawić okno lampy na jednej z jedenastu pozycji. Co więcej, elementy obudowy pozwalają też na montaż na statywie lub zawieszenie na belkach.

 

Gdzie wykorzystywać lampy warsztatowe LEWO?

Oczywiście, jak sama nazwa mówi, w warsztatach oraz przy wszystkich rodzajach prac wykończeniowych, remontowych lub budowlanych. Seria LEWO lamp warsztatowych to dwa rodzaje lamp, podzielone ze względu na rodzaj oświetlenia. Część modeli wyposażono w kabel do podłączenia do zasilania sieciowego. Są one dobrym wyborem, jeśli zamierzasz lamp używać w warsztacie albo garażu, czyli tam, gdzie masz dostęp do sieci elektrycznej.

W innym wypadku lepszym wyborem będą lampy samoładujące, wyposażone w akumulator. Wykorzystasz je we wszystkich pracach budowlanych, a także w terenie. Będą więc służyły zarówno do porządkowania ogrodu po zmroku, jak też podczas budowy domu.