Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo

Zamki nawierzchniowe, zasuwy

Strzałka w prawo

Zamki nawierzchniowe, zasuwy

Zamek nawierzchniowy może być stosowany jako dodatkowe zamknięcie drzwi obok zamka głównego. Możesz go zamocować na większości rodzajów drzwi, na których uda się zamontować wkładkę bębenkową.

Filtry

Zamki nawierzchniowe, zasuwy

Zamek nawierzchniowy może być stosowany jako dodatkowe zamknięcie drzwi obok zamka głównego. Możesz go zamocować na większości rodzajów drzwi, na których uda się zamontować wkładkę bębenkową.

55 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Zamki i wkładki

Wyświetlanie 24 z 55 produktów

Załaduj więcej

Zamki nawierzchniowe jako dodatkowe zabezpieczenie

Czy wiesz, że niemal każde drzwi możesz dodatkowo zabezpieczyć? Służą do tego zamki nawierzchniowe oraz zasuwy, które znacznie utrudnią dostęp do Twoich wnętrz osobom nieupoważnionym. Te i inne elementy zabezpieczające przygotowaliśmy dla Ciebie w naszym asortymencie.

Dlaczego warto wybrać zamek nawierzchniowy?

Wystarczy montaż dodatkowego zamka, by znacznie zwiększyć swoje bezpieczeństwo w domu oraz lepiej zabezpieczyć go przed włamaniem. Różnego rodzaju zamki nawierzchniowe sprawdzają się także w sklepach, biurach, pracowniach i wielu innych miejscach, więc mają zastosowanie uniwersalnie. Wybierając je, warto zwrócić uwagę na klasę zabezpieczenia oraz odporność na wyłamanie, by zaopatrzyć się w produkt o oczekiwanych parametrach. Zamki nawierzchniowe mocuje się na skrzydle drzwiowym – można je wykorzystać jako dodatkowe okucia, ale sprawdzą się także w sytuacji, gdy drzwi są zbyt cienkie, by zamocować w nich zamek wpuszczany. Wyróżniają się tym, że można szybko i wygodnie zamknąć je od środka bez potrzeby stosowania klucza.

Zamek nawierzchniowy, zasuwa, a może zamek okienny?

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór zamków nawierzchniowych. Te klasyczne otwiera się i zamyka pokrętłem bądź gałką. Warto zaopatrzyć się także w zasuwy, wśród których wiele jest atestowanych. Doskonałym sposobem na ochronę domu, biura, sklepu czy innego wnętrza przed włamaniem jest również zastosowanie zamka okiennego. Proponujemy zamek idealny do montażu na oknach i drzwiach balkonowych uchylanych do środka – bez użycia klucza jego otworzenie nie będzie możliwe. W naszych markerach zaopatrzysz się także w praktyczne zamknięcia okiennicowe.

Dopasuj zamek nawierzchniowy do swoich potrzeb!

Zabezpieczenia wierzchnie są dostępne w wielu różnych wersjach. Z łatwością dostosujesz je do grubości swoich drzwi, a także ich wagi. Większość proponowanych przez nas modeli to zamki o solidnej, niezawodnej budowie, proste w montażu, a także wyposażone w odmienną liczbę kluczy. Nie bez znaczenia jest ponadto zróżnicowanie stylistyczne zamków nawierzchniowych, dzięki któremu bez trudu znajdziesz model najlepiej pasujący do wyglądu skrzydła drzwiowego. Oferujemy produkty w wielu kolorach oraz kształtach, których estetyczny charakter nie zaburzy aranżacji Twojej przestrzeni. Zapraszamy!