LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Zamki nawierzchniowe, zasuwy

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zamek nawierzchniowy bębenkowy LOB TB51 brązowy

Zamek nawierzchniowy bębenkowy LOB TB51 brązowy

71,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Do zabezpieczania rozmaitych drzwi przyda Ci się zamek nawierzchniowy – pasuje do różnych grubości skrzydeł. Możesz wykorzystać go zarówno jako główne, jak i dodatkowe źródło zamknięcia, które zminimalizuje ryzyko włamań czy wchodzenia do budynków i pomieszczeń przez niepowołane osoby. Dzięki nakładce bębnowej łatwo zaryglujesz drzwi bez konieczności używania kluczy.

   Cechy i zalety

    W rozmaitych budynkach mieszkalnych, biurowych, usługowych czy na terenach instytucji może Ci się przydać nawierzchniowy zamek drzwiowy, który posiada system Master Keys. Takie rozwiązanie pozwala na ograniczenie ilości kluczy i ustalenie klasy ich dostępu w zależności od kompetencji użytkowników danych pomieszczeń. Uniwersalny zamek możesz z łatwością zamontować na kilka różnych grubości skrzydeł, dlatego nadaje się do wielu modeli. Przyda Ci się on zarówno w przypadku, gdy drzwi są pozbawione odpowiednich zabezpieczeń oraz jako dodatkowe ich źródło, które skutecznie zminimalizuje ryzyko włamań bądź przedostawania się do pomieszczeń niepowołanych osób. Produkt jest wykończony z blachy stalowej, dlatego jest solidny, a jego brązowe wykończenie uniwersalnie dopasuje się do różnych rodzajów drzwi.

     Specyfikacja techniczna

     Dormas50mm
     KolorBrąz
     KompatybilnośćKlucz nacinany
     Kod produktu5905452411129