Zobacz więcej Zamki nawierzchniowe, zasuwy

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zamek nawierzchniowy Gerda ZN 100 satyna lakierowana

Zamek nawierzchniowy Gerda ZN 100 satyna lakierowana

74,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Solidnie wykonany zamek nawierzchniowy wpływający na znaczną poprawę bezpieczeństwa możesz umocować na drzwiach wewnętrznych oraz zewnętrznych, np. tych prowadzących do przydomowego warsztatu. Dzięki wykonaniu z niskowęglowej stali produkt wyróżnia się wysoką odpornością na uszkodzenia oraz działanie czynników pogodowych.

   Cechy i zalety

    Zabezpieczenie o niezwykle uniwersalnym zastosowaniu w postaci zamka nawierzchniowego przeznaczone jest do montażu na skrzydłach drzwiowych wewnętrznych oraz zewnętrznych. Dzięki łatwemu sposobowi mocowania produkt z łatwością umieścisz na drzwiach przy użyciu podstawowych narzędzi, gdzie posłuży Ci jako element skutecznie chroniący przed włamaniem – polecany model zamka doskonale sprawdza się w sytuacji, w której instalacja szyldu z otworem na klucz jest znacznie utrudniona albo wręcz niemożliwa. Produkt posiada także wygodną nakładkę do przekręcania, służącą do płynnego otwierania i zamykania drzwi bez konieczności użycia klucza. Zamek wyróżnia się ponadczasowym wzornictwem, co w połączeniu z jego satynowym wykończeniem sprawia, że ładnie współgra z każdą inną kolorystyką.

    • Prosty montaż
    • Estetyczny wygląd
    • Odporny na korozję

    Specyfikacja techniczna

    Dormas50mm
    W zestawieWkładka cylindryczna RIM E1
    KolorSatyna
    KompatybilnośćKlucz nacinany
    Kod produktu5903373007742