Zobacz więcej Zamki nawierzchniowe, zasuwy

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zamek nawierzchniowy Jania 50-60 mm biały

Zamek nawierzchniowy Jania 50-60 mm biały

46,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zamek nawierzchniowy typu łucznik ma elegancki, biały kolor. Jego mechanizm jest uniwersalny i pasuje zarówno do lewych, jak i prawych drzwi. Dzięki łatwemu montażowi i przejrzystej instrukcji przykręcenie go do drzwi jest łatwe, a poprawnie zamontowany zamek korzystnie przyczyni się do wzrostu Twojego bezpieczeństwa w domu.

   Cechy i zalety

    Mechanizm niezawodnego zamka nawierzchniowego pozwala na jego dwa obroty, co pozwoli na szybkie zamknięcie na tylko jeden obrót podczas krótkiej nieobecności w domu. W opakowaniu oprócz samego zamka znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz do jego właściwego zamontowania i użytkowania: instrukcję obsługi, wkładkę z trzema kluczami nacinanymi, a także wkręty i śruby. Zamek posiada regulowany rozstaw i pasuje nawet do szerszych niż standardowe drzwi – można go zamontować w drzwiach o grubości do 70 mm. Ze względu na kolor produktu, będzie się on najlepiej prezentował po zamontowaniu do jasnych drzwi lub stolarki z jasnymi elementami. Zamek nawierzchniowy oprócz stosowania w drzwiach wejściowych można także zamontować w drzwiach wewnętrznych.

    • Solidny
    • Bezawaryjny
    • Prosta konstrukcja

    Specyfikacja techniczna

    Dormas50mm
    KolorBiały
    KompatybilnośćKlucz nacinany
    Kod produktu5908278400681