Zobacz więcej Zamki nawierzchniowe, zasuwy

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zamek nawierzchniowy Gerda 50 i 60 mm grafit
Strzałka w prawo

Zamek nawierzchniowy Gerda 50 i 60 mm grafit

74,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szukasz stylowego, a zarazem nowoczesnego zabezpieczenia do drzwi? Zamek nawierzchniowy umożliwi Ci szybki montaż nawet na cienkich skrzydłach, w których umieszczenie szyldu z otworem na klucz jest niewykonalne. Przyda Ci się również w przypadku, gdy chcesz wymienić stary element, który uległ usterce lub jeśli chcesz odmienić wygląd drzwi.

   Cechy i zalety

    Do drzwi różnego rodzaju może Ci się przydać to uniwersalne zabezpieczenie – zamek nawierzchniowy. Dzięki temu, że jest łatwy w montażu, możesz umieścić go na wybranym skrzydle jako dodatkowe źródło zamknięcia oraz w przypadku, gdy niemożliwa jest instalacja szyldu z otworem na klucz i odpowiednim mechanizmem. Zamek ten posiada wygodną nakładkę do przekręcania, dzięki której łatwo zaryglujesz i otworzysz drzwi bez konieczności użycia klucza. Produkt cechuje się nowoczesnym wzornictwem i atrakcyjnym kolorem grafitowym, dlatego z łatwością dopasujesz go do współcześnie wyrabianych skrzydeł i dopełnisz stylowych aranżacji. Zamek nawierzchniowy możesz wykorzystać w rozmaitych przestrzeniach – mieszkalnych, biurowych czy usługowych.

    • Prosty montaż
    • Estetyczny wygląd
    • Bezawaryjne działanie

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuZamek nawierzchniowy
    Dormas50mm
    KolorGrafitowy
    Kod produktu5903373000613