Zobacz więcej Zamki nawierzchniowe, zasuwy

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zamek nawierzchniowy Jania Tytan-3 brązowy

Zamek nawierzchniowy Jania Tytan-3 brązowy

34,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zamek nawierzchniowy Jania Tytan-3 brązowy to tradycyjny zamek polecany do wszystkich drzwi, które mają być zamykane również od wewnątrz za pomocą pokrętła. Model ten nadaje się do samodzielnego montażu w pojedynkę, a to za sprawą specyficznej budowy. Produkt nadaje się do drzwi drewnianych i przygotowanych z warstwą drewnopodobną na wierzchu.

   Cechy i zalety

    Nie do każdego wnętrza wymagane są zamki antywłamaniowe. Zamek nawierzchniowy Jania Tytan-3 brązowy to tradycyjny wybór w przypadku wnętrz mieszkalnych. Sprawdzi się również do powierzchni biurowych czy w budynkach użytkowych. Nawierzchniowy zamek nadaje się do użytkowania z długim kluczem. Łatwo zamontujesz go samodzielnie. Nie będziesz potrzebował dodatkowej pomocy, bo zamek ma prostą budowę. Zamek nawierzchniowy Jania Tytan-3 brązowy nadaje się przede wszystkim do użytkowania w połączeniu z drzwiami drewnianymi. Możesz go jednak zamontować również na drzwiach z innych materiałów, na których znajduje się warstwa materiału drewnopodobnego. Uniwersalny zamek będzie dobrym wyborem do wielu wnętrz. Sprawdź też inne zamki dostępne w asortymencie naszego sklepu.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuZamek nawierzchniowy
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Gwarancja producenta5 lat​
     MarkaJania
     KolorBrązowy
     MateriałStal
     Kod produktu5901912800649