Zobacz więcej Zamki nawierzchniowe, zasuwy

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zamek nawierzchniowy Jania 50-60 mm brązowy

Zamek nawierzchniowy Jania 50-60 mm brązowy

46,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jedną z rzeczy, która zapewnia Ci bezpieczeństwo we własnym domu, jest zamek w drzwiach. Zamek nawierzchniowy jest produktem, który może przyczynić się do wzrostu bezpieczeństwa. Ma brązowy kolor, który będzie pasował zarówno do jasnych, jak i ciemnych drzwi. Zamek przeznaczony jest do zamontowania na powierzchni drzwi.

   Cechy i zalety

    Zamek nawierzchniowy typu łucznik pasuje zarówno do prawych, jak i lewych drzwi. Można go zamontować w drzwiach wejściowych, a także bezpośrednio w domu, w drzwiach wewnętrznych bądź w garażu czy piwnicy, pełniącej rolę warsztatu. Posiada regulowany rozstaw, dzięki czemu bez problemu dopasujesz go do swoich skrzydeł drzwiowych, nawet jeśli są nieco grubsze niż standardowe, ponieważ ich maksymalna grubość może wynosić nawet do 70 mm. W opakowaniu oprócz zamka znajdują się: wkładka, trzy klucze, a także wkręty, śruby i instrukcja obsługi, czyli wszystko, co potrzebne do prawidłowego montażu. Liczba obrotów mechanizmu produktu to dwa, co skutecznie zabezpieczy Twoje mieszkanie, ale da Ci również opcję szybkiego zamknięcia zamka na jeden obrót.

    • Solidny
    • Bezawaryjny
    • Prosta konstrukcja

    Specyfikacja techniczna

    Typ opakowaniaszt.
    Dormas50mm
    KolorBrąz
    KompatybilnośćKlucz nacinany
    Kod produktu5908278400674