Zobacz więcej Zamki nawierzchniowe, zasuwy

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zamek nawierzchniowy Jania Tytan - 3 okrągły brązowy
Strzałka w prawo

Zamek nawierzchniowy Jania Tytan - 3 okrągły brązowy

30,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Łatwy montaż zamka nawierzchniowego sprawia, że produkt zamocujesz na drzwiach w pojedynkę – potrzebne do pracy akcesoria dostępne są w naszym sklepie. Elegancki, brązowy kolor, w jakim zaprojektowano zamek pasuje do drzwi drewnianych, a także oklejonych materiałem drewnopodobnym – zastosujesz go w mieszkaniach, domach i innych budynkach użytkowych.

   Cechy i zalety

    Zamek nawierzchniowy wykonano w atrakcyjnym, brązowym kolorze. Nadaje się do zastosowania w różnego rodzaju drzwiach wykonanych z drewna, a także takich, które pokryto okleiną w odcieniach brązu, złotego, żółtego lub pomarańczowego koloru. Produkt tak samo dobrze sprawdza się w drzwiach wejściowych, jak i w pracowniach czy pomieszczeniach gospodarczych, gdzie zależy Ci na zachowaniu spokoju oraz na ochronie przed włamaniem – jest uniwersalny. Zamek w całości wyprodukowany został z blachy stalowej, dlatego jest wytrzymały i trwały, nawet podczas intensywnej eksploatacji. W trakcie montażu warto pamiętać, że produkt sprawnie funkcjonuje zamocowany na drzwiach, których grubość nie przekracza 45 mm. W zestawie, oprócz zamka, znajdziesz także 3 długie piórowe klucze.

    • Solidny
    • Bezawaryjny
    • Prosta konstrukcja
    • Na długi klucz

    Specyfikacja techniczna

    KolorBrązowy
    Kod produktu5908278400193