Zobacz więcej Zamki nawierzchniowe, zasuwy

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obejma kątowa do zamka ZX Gerda czarna

Obejma kątowa do zamka ZX Gerda czarna

20,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ten oto element wykorzystasz podczas wykańczania swoich drzwi – produkt będzie uzupełnieniem zamka, dzięki któremu w niezwykle prosty sposób zablokujesz skrzydło w ramie. Obejmę wyprodukowano z trwałego materiału – jest odporna na wszelkie uszkodzenia, jakie mogłoby spowodować intensywne użytkowanie, dzięki czemu na długo zachowa ona swoją funkcjonalność.

   Cechy i zalety

    Chcesz samodzielnie stworzyć system blokujący drzwi w ich ramie? W tym celu możesz zaopatrzyć się w prezentowany w tym miejscu produkt – obejma kątowa będzie niezastąpionym elementem zamka, za pomocą którego w sprawny sposób unieruchomisz swoje skrzydło w ramie. Zastosowanie systemu sprawi, że do wybranego przez Ciebie wnętrza nie dostanie się żaden nieproszony gość – zyskasz poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa. Element zaprojektowano tak, by jego instalacja była wyjątkowo prosta – przy niewielkim nakładzie czasu we własnym zakresie zamocujesz go w przeznaczonym do tego miejscu, dzięki czemu szybko uzyskasz zaplanowany rezultat. Wyrób wykonano z tworzywa, które wyróżnia się dużą trwałością – element jest odporny na wszelkie uszkodzenia, które mogłoby spowodować codzienne użytkowanie.

    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne
    • Prosty montaż
    • Niezauważalna

    Specyfikacja techniczna

    KolorCzarny
    Kod produktu5903373000279