Produkty

Produkty z serii Marlow

Praktyczne i wytrzymałe profile meblowe Marlow

Konstrukcja zabudowy meblowej składa się z wielu elementów, które są od siebie zależne. Do takich należą popularne i niezbędne profile, które zgromadziliśmy w tej kategorii. Znajdziesz tu wiele przydatnych elementów uzupełniających, którymi w estetyczny i trwały sposób wyposażysz segmenty. Seria Marlowe to zbiór wysoce funkcjonalnych profili, złączy oraz zestawów wyróżniających się konkretnymi parametrami oraz przemyślaną konstrukcją. Wykorzystując profile oraz części mocujące z tej serii, bez najmniejszego problemu zamaskujesz nimi newralgiczne miejsca oraz we właściwy sposób połączysz segmenty.

 

Różnorodność asortymentu to duże udogodnienie. W ten sposób perfekcyjnie dopasujesz profile meblowe Marlow do konkretnej szafy lub zabudowy. Na uwagę zasługuje fakt, że artykuły wykończeniowe wyróżniają się przede wszystkim estetycznym wykonaniem oraz wytrzymałością. Ze względu na miejsce montażu powinny być dopasowane do mebli i tworzyć z nimi spójny design.

Najważniejsze cechy profili z serii Marlow

Zarówno złącza, jak i same akcesoria meblowe powinny być trwałe, łatwe w użytkowaniu i spełniać oczekiwania pod względem walorów dekoracyjnych. Seria Marlow profili do montażu mebli to połączenie wszystkich wymienionych cech. Za wytrzymałość odpowiadają wysokiej jakości materiały wykorzystane do produkcji. Do najczęstszych należy przede wszystkim aluminium. Tworzywo jest odporne na uszkodzenia i chroni szafki przed zniszczeniem.

 

Dużym atutem jest łatwy montaż elementów i prostota użytkowania zestawów do mocowania. Dzięki temu bez najmniejszego problemu poradzisz sobie z pracami wykończeniowymi. Kolekcja profili Marlow prezentuje prostą, ale bardzo estetyczną konstrukcję. Kolorem przewodnim jest uniwersalna biel. W praktyce oznacza to, że dopasujesz je do wielu typów mebli i szafek. Bogata oferta będzie dla Ciebie dużym udogodnieniem. W kategorii znajdziesz warianty do łączenia półek, narożne, poprzeczne oraz funkcjonalne zestawy montażowe.

Profile meblowe Marlow – zastosowanie

Podstawowym zastosowaniem profili oraz innych akcesoriów znajdujących się w tej kategorii jest przede wszystkim wykończenie stolarki meblowej. Dzięki nim wykonasz samodzielnie wiele ciekawych projektów. Montując odpowiedni profil, zyskasz funkcjonalny segment o solidnej konstrukcji. Do najpopularniejszych zaliczane są elementy poprzeczne do wzmocnienia połączeń kątowych. Do często stosowanych elementów należą również warianty narożne.

 

Innowacyjnym rozwiązaniem są wszelkiego rodzaju złącza oraz zestawy montażowe. Znajdziesz w nich wszystkie akcesoria, które umożliwią Ci prace wykończeniowe. Mając je pod ręką, nie musisz trudzić się w poszukiwaniu właściwych narzędzi. Seria Marlow profili meblowych została specjalnie zaprojektowana i wykonana z myślą o solidnych konstrukcjach szafek oraz innych tego typu projektach. Dzięki nim użytkowanie segmentów będzie wygodne, proste i bezpieczne. Warto wspomnieć, że wszelkiego rodzaju profile Marlow będą estetycznym uzupełnieniem mebli, co ma znaczenie na etapie urządzania pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych.