icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Łączniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Łączniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kątownik 100 x 100 x 55 mm

Kątownik 100 x 100 x 55 mm

9,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Kątownik to stalowa część służąca do łączenia elementów drewnianych pod kątem prostym. Umożliwia na przykład zamocowanie belki do legara lub słupa do belki. Wykonany został ze stali ocynkowanej, dzięki czemu zapewnia doskonałą wytrzymałość łączeń. W ofercie znajdziesz również uzupełniające go gwoździe i wkręty do drewna.

  Cechy i zalety

  Kątownik to część budowlana wykorzystywana do łączenia pod kątem prostym desek, legarów, belek, płyt i innych produktów wykonanych z drewna lub pochodzących od niego wyrobów. Używany jest powszechnie w budownictwie, stolarstwie oraz ciesielstwie. Komponentu możesz użyć na przykład do samodzielnego składania szafy, konstruowania więźby dachowej lub wznoszenia drewnianych schodów. Element został wykonany ze stali, która cechuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników atmosferycznych. Dodatkowo wzmocniono go powłoką cynku, co wzmacnia jego wytrzymałość antykorozyjną. Dostępny jest w wielu rozmiarach do wyboru, więc łatwo dopasujesz go do wielkości mocowanych elementów. Możesz go wybrać w kolorze żółtym lub białym.

  • Trwałe połączenie
  • Odporny na korozję
  • Prosty montaż

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MateriałStal
  PowłokaOcynkowany
  Kod produktu5907484580392