Zobacz więcej Łączniki do mebli

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Łączniki do mebli

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kątownik łącznik 40 x 40 x 40 mm
Strzałka w prawo

Kątownik łącznik 40 x 40 x 40 mm

1,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kątownik może znaleźć zastosowanie na większości placów budowy, gdzie umożliwi połączenie ze sobą materiałów drewnianych. Produkt wykonano ze stali ocynkowanej, charakteryzującej się wytrzymałością oraz odpornością na rdzewienie. Dostępne są różne rozmiary kątownika, w związku z czym wybierzesz model odpowiedni do danego zastosowania.

   Cechy i zalety

    Kątownik świetnie sprawdzi się podczas łączenia większości elementów drewnianych pod kątem prostym. Produkt może znaleźć zastosowanie w trakcie budowy domu, gdzie wykorzystasz go do wykonania schodów, szalunków czy też pokryć dachowych. Dzięki użyciu kątownika, wybrane elementy będą ze sobą połączone nie tylko bardzo precyzyjnie, ale również solidnie. Produkt wykonano ze stali, dlatego też jest trwały, a dana konstrukcja może zachować niezmieniony stan przez długi czas. Ocynkowana powierzchnia kątownika dodatkowo sprawia, że pozostaje on odporny na szkodliwy wpływ wilgoci. Kątowniki są dostępne w różnych wymiarach, dzięki czemu możesz dobrać model idealnie pasujący do danego zastosowania. Produkt jest łatwy w montażu, dlatego też jego przymocowanie nie powinno Ci zająć dużo czasu.

    • Odporny na korozję
    • Odporny na odkształcenia
    • Prosty montaż

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuPłyta kątowa
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta2 lata
    MateriałStal
    PowłokaOcynkowany
    Kod produktu5907484580217