Zobacz więcej Łączniki do mebli

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Łączniki do mebli

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik płaski 40 x 120 mm
Strzałka w prawo

Łącznik płaski 40 x 120 mm

5,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Łącznik płaski może znaleźć zastosowanie zarówno podczas stawiania altanki ogrodowej, jak i w trakcie remontu konstrukcji dachowej – gdzie pozwoli na precyzyjne połączenie elementów drewnianych. Produkt wykonano ze stali ocynkowanej, co sprawia, że jest nie tylko solidny, ale także odporny na rdzewienie. Łącznik posiada niewielkie otwory, pozwalające na szybkie przykręcenie go przy użyciu śrub lub wkrętów.

   Cechy i zalety

    Łącznik płaski możesz wykorzystać podczas mocowania większości elementów drewnianych. Dzięki zastosowaniu produktu, wykonasz połączenia niezbędne do budowy schodów, postawienia wiaty, czy też wykonania solidnej konstrukcji dachowej. Niewielkie wymiary produktu, a także łatwość jego montażu sprawiają, że może on z powodzeniem zastąpić skomplikowane połączenia ciesielskie stosowane dotychczas. Produkt został wykonany ze stali, dlatego też wyróżnia się wytrzymałością i nie ulega odkształceniom pod wpływem obciążeń. Powierzchnię łącznika dodatkowo pokryto warstwą cynku, dzięki czemu nie będzie on ulegać korozji. Łączniki są dostępne w kilku rozmiarach, co pozwoli Ci na dopasowanie wariantu idealnego do danej konstrukcji.

    • Prosty montaż
    • Odporny na korozję
    • Odporny na odkształcenia

    Specyfikacja techniczna

    MateriałStal
    PowłokaOcynkowany
    Kod produktu5907484581191