icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Łączniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Łączniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik płaski 40 x 160 mm

Łącznik płaski 40 x 160 mm

4,88
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Łącznik płaski ułatwi precyzyjne wykonanie wielu konstrukcji drewnianych, takich jak więźba dachowa, wiata, czy też szalunek. Produkt wykonano ze stali, dzięki czemu jest wytrzymały i na lata może pozostać w niezmienionym stanie. Dodatkowo, łącznik został ocynkowany, przez co estetycznie się prezentuje oraz jest odporny na rdzewienie.

  Cechy i zalety

  Łącznik płaski możesz wykorzystać do licznych prac w przydomowym warsztacie, a także do stawiania dużych obiektów. Dzięki zastosowaniu produktu, możliwe będzie wykonanie konstrukcji dachowych, czy też szalunku. Łącznik płaski świetnie sprawdzi się również podczas budowy wiaty bądź altanki ogrodowej. Produkt został wykonany ze stali, dzięki czemu jest wytrzymały i może sprawić, że dane połączenie pozostanie w oryginalnym stanie przez lata. Powierzchnię łącznika pokryto warstwą cynku, dlatego też wykazuje on dużą odporność na rdzewienie. Produkt posiada niewielkie otwory, dzięki czemu możesz go łatwo przymocować do danej powierzchni przy użyciu śrub, wkrętów bądź gwoździ. Możesz wybierać spośród łączników w kilku rozmiarach, co pozwoli na dobór idealnie pasującego produktu.

  • Prosty montaż
  • Odporny na korozję
  • Odporny na odkształcenia

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MateriałStal
  PowłokaOcynkowany
  Kod produktu5907484581214