icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Łączniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Łączniki

Strzałka w prawo

Kątownik łącznik 40 x 100 x 100 mm

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kątownik łącznik 40 x 100 x 100 mm
Strzałka w prawo
7,18
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zastosowanie kątownika umożliwi precyzyjne połączenie elementów budowlanych pod kątem prostym. Produkt wyróżnia się wytrzymałością, dlatego też dana konstrukcja może na lata pozostać w nienaruszonym stanie. Kątownik jest dostępny w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dobierzesz model idealnie pasujący do danego zastosowania.

  Cechy i zalety

  Dzięki zastosowaniu kątownika, połączysz pod kątem prostym większość elementów drewnianych, stosowanych do wykonywania konstrukcji dachowych, szalunków czy też stawiania słupów. Produkt może również ułatwić precyzyjną budowę schodów bądź altanki ogrodowej. Kątownik posiada niewielkie wymiary, dzięki czemu świetnie sprawdzi się także podczas drobnych prac montażowych w przydomowym warsztacie. Produkt został wykonany ze stali, przez co cechuje go wytrzymałość oraz odporność na obciążenia. Dodatkowo, powierzchnię kątownika pokryto warstwą cynku – dzięki czemu nie ulega odkształceniom pod wpływem kontaktu z wilgocią. Kątownik jest dostępny w kilku rozmiarach, spośród których wybierzesz wariant idealny do danego połączenia.

  • Odporny na korozję
  • Odporny na odkształcenia
  • Prosty montaż

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MateriałStal
  PowłokaOcynkowany
  Kod produktu5907484580064