Produkty

Produkty z serii Liverpool

Ochroń podłogę – pomoże Ci odpowiedni chodnik

Podłoga szybko się brudzi? Kurz, piasek i inne zanieczyszczenia rysują ją i sprawiają, że wygląda bardzo nieelegancko? Żeby pozbyć się tego problemu sięgnij do produktów z kategorii chodników i wycieraczek na metry. Powinna Cię zainteresować zwłaszcza seria Liverpool

Chodnikami i wycieraczkami na metry możesz osiągnąć zadowalający efekt i ochronić za ich pomocą podłogę przed brudem i zarysowaniami. Produkty sprawdzą się przed i za drzwiami. Będą doskonale pełnić swoją rolę przy pomieszczeniach mieszkalnych lub biurowych. Sprawdzą się też przy warsztatach i innych zakładach pracy.

Chodniki i wycieraczki na metry Liverpool – postaw na jakość

Chodniki i wycieraczki na metry Liverpool to seria wyjątkowo trwałych i odpornych na uszkodzenia chodników i wycieraczek. Produkty dostępne w ramach serii pozwolą Ci cieszyć się piękną, czystą i zadbaną podłogą.

Wyjątkowa zdolność do absorpcji wody, wilgoci i zanieczyszczeń sprawia, że brud nie może przedrzeć się przez próg domu. Ciemne i stonowane kolory dają Ci dwie rzeczy. Po pierwsze dzięki nim osiągniesz odpowiednie, bardzo eleganckie wrażenie. Wycieraczka jest przecież pierwszą wizytówką Twojego domu. Po drugie brud i zanieczyszczenia na nich nie będą widoczne, dzięki czemu wycieraczka posłuży Ci przez długi czas i będzie wyglądać na czystą.

Jakość, trwałość, elegancja – zadbaj mądrze o podłogę

Brudna podłoga, podłoga, którą ciągle musisz czyścić. Zarysowana podłoga. To wszystko to bardzo poważne problemy. Zwłaszcza, że podłogę może zarysować nawet najdrobniejsze ziarenko piasku. Na szczęście na pomoc przychodzi Ci seria Liverpool. Zabezpieczenie podłogi dzięki produktom dostępnym w ramach serii będzie dziecinnie proste.

Poza funkcją czysto użytkową, zostaje jeszcze funkcja dekoracyjna. Wycieraczki z serii są bardzo grube i wytrzymałe. Utrzymane w ciemnych, stonowanych barwach. Będą nie tylko służyć przez długi czas. Będą też sprawiać bardzo higieniczne i eleganckie wrażenie.