Zobacz więcej Wycieraczki gumowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wycieraczki wejściowe

Strzałka w prawo

Wycieraczki gumowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycieraczka Colours 17862 45 x 75 cm włókno kokosowe/guma

Wycieraczka Colours 17862 45 x 75 cm włókno kokosowe/guma

24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wycieraczka to produkt, jakiego nie powinno zabraknąć w żadnym domu. Dzięki niej bowiem można skutecznie oczyścić podeszwy butów przed wejściem do domu. W efekcie drobny żwirek, kurz i inne zabrudzenia nie przedostają się na obuwiu do środka i w związku z tym łatwiej jest utrzymać porządek. Wycieraczka prezentuje się ponadto atrakcyjnie, ponieważ jest ozdobiona ciekawym wzorem.

   Cechy i zalety

    Oferowana w tym miejscu wycieraczka posłuży Ci do skutecznego oczyszczania podeszw butów przed wejściem do domu. Dzięki temu z łatwością usuniesz z obuwia piasek, drobny żwirek oraz inne zabrudzenia i tym samym nie będą się one dostawać do wnętrza Twojego mieszkania, a Ty nie będziesz musiał tak często myć podłogi. Produkt został wykonany m.in. z włókna kokosowego, dlatego jest wytrzymały i wycieraczka z pewnością będzie Ci służyć w dobrym stanie przez długi czas. Kolejnym jej atutem jest atrakcyjny wygląd – wycieraczkę zdobi ciekawy motyw kwiatowy, będzie więc ona również ciekawym akcentem dekoracyjnym przed wejściem do Twojego domu. W naszym asortymencie znajdziesz również wiele innych wycieraczek tego typu, dlatego zapoznaj się z pozostałą ofertą sklepu.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość (cm)45cm
     Długość (cm)75cm
     KolorBrązowy
     MateriałWłókno kokosowe
     Kod produktu5908219769426