LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Wycieraczki wewnętrzne

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wycieraczki wejściowe

Strzałka w prawo

Wycieraczki wewnętrzne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycieraczka 60 x 90 cm brązowa
Strzałka w prawo

Wycieraczka 60 x 90 cm brązowa

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wycieraczka świetnie sprawdzi się jako praktyczny oraz estetyczny element wyposażenia w korytarzach, przedsionkach oraz przed wejściem do budynków. Umieszczona przed drzwiami zapobiegnie przedostawaniu się wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń do środka. Produkt jest dostępny w wersji brązowej oraz w innych wariantach kolorystycznych.

   Cechy i zalety

    Wycieraczka to doskonały pomysł na funkcjonalny oraz atrakcyjny element wyposażenia. Z powodzeniem znajdzie swoje zastosowanie zarówno w obiektach mieszkalnych jak i użytkowych, co sprawia, że jest niezwykle praktyczna. Świetnie sprawdzi się w korytarzach i przedsionkach oraz przed wejściem do różnego rodzaju budynków. Doskonale usuwa wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia z butów, zapobiegając przenoszeniu się brudu do wnętrza. Posiada elastyczny spód wykonany z wysokiej jakości gumy o właściwościach antypoślizgowych, co zapewni komfort oraz bezpieczeństwo podczas użytkowania. Brązowy odcień doskonale skomponuje się z drzwiami utrzymanymi w podobnej tonacji. Produkt jest dostępny w kilku wariantach kolorystycznych.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość (cm)90cm
     Długość (cm)60cm
     Waga (kg)1.34kg
     KolorBrązowy
     Kod produktu5391513766527