Zobacz więcej Wycieraczki zewnętrzne

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wycieraczki wejściowe

Strzałka w prawo

Wycieraczki zewnętrzne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycieraczka Colours Florencja 46 x 76 cm

Wycieraczka Colours Florencja 46 x 76 cm

54,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wycieraczkę Florencja można stosować na klatkach schodowych, korytarzach lub w przedsionkach budynków. Pozwala wytrzeć spodnią część obuwia, dzięki czemu zabrudzenia z zewnątrz nie zostaną wniesione za próg domu, biura, lokalu usługowego itp. Wycieraczka ma estetyczny wygląd i zapewnia trwałość. Dostępna jest też w innych wzorach do wyboru.

   Cechy i zalety

    Wycieraczka Florencja to produkt, którego nie powinno zabraknąć w każdym domu, w którym ceni się czystość. Produkt jest przeznaczony do stosowania w przedsionkach, korytarzach czy na klatkach schodowych. Układając go na podłodze, umożliwisz dokładne oczyszczenie butów przed wejściem do mieszkania, biura, lokalu usługowego etc. Dzięki temu kurz, błoto i inne zabrudzenia nie będą zanieczyszczać nadmiernie posadzki, a Ty unikniesz jej ciągłego zamiatania i łatwiej utrzymasz mieszkanie czy biuro w czystości. Estetyczny wygląd sprawia, że wycieraczka jest wizytówką domu. Możesz użyć jej też w przedpokoju jako ociekacza na buty. W naszej ofercie znajdziesz również inne wycieraczki – w wielu kolorach, wzorach i rozmiarach do wyboru.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość (cm)46cm
     Długość (cm)76cm
     KolorCzarny
     MateriałNylon i guma z recyklingu
     Kod produktu5908305611165