Zobacz więcej Wycieraczki wewnętrzne

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wycieraczki wejściowe

Strzałka w prawo

Wycieraczki wewnętrzne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycieraczka 60 x 90 cm szara
Strzałka w prawo

Wycieraczka 60 x 90 cm szara

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wycieraczka to ważny element wyposażenia, który pomoże utrzymać czystość w każdym domu bądź mieszkaniu. Produkt wykonano z trwałego materiału, który na długo zachowa swój pierwotny wygląd. Wycieraczka została wykończona przy użyciu gumy, dzięki czemu solidnie przylega do podłogi. Produkt ma szary kolor, który prezentuje się bardzo estetycznie. Dostępne są również inne warianty kolorystyczne wycieraczki.

   Cechy i zalety

    Wycieraczka stanowi praktyczny element wyposażenia zarówno domu, jak i biura czy obiektu usługowego. Produkt pomaga chronić pomieszczenie przed brudem przedostającym się do środka – dzięki czemu nie musisz już tak często sprzątać podłogi. Wycieraczkę wykonano z polipropylenu, który jest trwały i odporny na szkodliwe działanie wilgoci – dlatego też przez długi czas zachowa pierwotny wygląd. Produkt został wykończony za pomocą gumy, dzięki której mocno przylega do podłoża i nie ślizga się nawet po powierzchni pokrytej płytkami ceramicznymi. Wycieraczka jest lekka, dlatego też możesz swobodnie zmieniać miejsce jej użytkowania lub też wyczyścić. Produkt ma szary kolor, który jest uniwersalny i pasuje do większości drzwi oraz podłóg. W zależności od Twojego gustu, możesz wybrać również model wykończony w innym wariancie kolorystycznym.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość (cm)90cm
     Długość (cm)60cm
     Waga (kg)1.34kg
     KolorSzary
     MateriałPolipropylen (PP) i guma
     Kod produktu5391513766565