Zobacz więcej Wycieraczki gumowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wycieraczki wejściowe

Strzałka w prawo

Wycieraczki gumowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycieraczka gumowa Colours 100 x 150 cm czarna

Wycieraczka gumowa Colours 100 x 150 cm czarna

158
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dostępną tu praktyczną wycieraczkę ułożysz przed wejściem do swojego domu lub lokalu użytkowego i w ten sposób zapewnisz sobie możliwość skutecznego oczyszczenia obuwia z różnego rodzaju zabrudzeń. Dzięki temu pył, piasek czy żwir nie będą przenoszone na podeszwach do środka, a Ty łatwiej utrzymasz w pomieszczeniach porządek.

   Cechy i zalety

    Solidna wycieraczka to produkt, jaki znajdzie zastosowanie podczas wykańczania różnych budynków. Możesz ją z powodzeniem ułożyć przed wejściem do swojego domu lub lokalu użytkowego np. siedziby swojej firmy. Dzięki temu łatwiej utrzymasz porządek w pomieszczeniach, ponieważ za pomocą wycieraczki możliwe będzie skuteczne oczyszczenie podeszw butów z różnego rodzaju zabrudzeń. W efekcie pył, żwirek czy piasek nie będą przenoszone do wnętrza i pomieszczenia będą prezentowały się znacznie schludniej. Do wykonania wycieraczki zastosowano niezwykle wytrzymałą gumę, dlatego wycieraczka będzie Ci służyć w dobrym stanie nawet pomimo intensywnego użytkowania. Produkt ma czarną barwę i dostępny jest również w innych rozmiarach.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość (cm)100cm
     Długość (cm)150cm
     KolorCzarny
     MateriałGuma
     Kod produktu5908219769518