icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wycieraczki

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wycieraczki

Strzałka w prawo

Wycieraczka gumowa Colours 3067 45 x 75 cm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycieraczka gumowa Colours 3067 45 x 75 cm
42,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wycieraczkę ułożysz na podłodze przed wejściem do swojego domu i dzięki temu łatwiej utrzymasz w pomieszczeniach porządek. Dzięki niej bowiem szybko i sprawnie oczyścisz podeszwy butów, zanim wejdziesz do środka i w rezultacie żwir, kurz oraz inne zanieczyszczenia nie będą przenosić się na obuwiu. Wycieraczka jest wykonana z gumy i ma interesujące wzornictwo.

  Cechy i zalety

  Wycieraczka to produkt, który znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Zastosujesz ją na podłodze na przykład na korytarzu lub przed wejściem do domu i w ten sposób zapewnisz sobie możliwość skutecznego oczyszczenia podeszw butów z różnych zabrudzeń. Dzięki temu pył, żwir czy piasek nie będą się dostawały do wnętrza Twojego domu na obuwiu, a Ty nie będziesz musiał tak często myc i zamiatać podłogi. Produkt został wykonany z gumy, dlatego jest trwały i będzie Ci służył w dobrym stanie przez długi czas. Kolejnym atutem produktu jest jego dekoracyjny wygląd – wycieraczkę zdobi interesujący ornament, dlatego po ułożeniu jej przed wejściem do swojego mieszkania zyskasz dodatkową ozdobę. Dostępne są również inne wzory.

   Specyfikacja techniczna

   MateriałGuma
   Typ opakowaniaszt.
   Kod produktu5908219769532