Zobacz więcej Wycieraczki gumowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wycieraczki wejściowe

Strzałka w prawo

Wycieraczki gumowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycieraczka gumowa Colours 40 x 60 cm czarna

Wycieraczka gumowa Colours 40 x 60 cm czarna

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Proponowana tu wycieraczka sprawdzi się szczególnie dobrze w lokalach o dużym natężeniu ruchu, np. w siedzibie Twojej firmy. Jest ona wykonana z niezwykle wytrzymałej gumy, dlatego umożliwi skuteczne oczyszczenie obuwia przed wejściem do środka. Ponadto produkt jest odporny na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych.

   Cechy i zalety

    Wycieraczka gumowa Colours znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie występuje znaczne natężenie ruchu. Ułożysz ją na podłodze przed wejściem do pomieszczeń i w ten sposób zapewnisz sobie możliwość skutecznego oczyszczania podeszw butów. Dzięki temu zabrudzenia w postaci piasku, pyłu czy żwirku nie będą przenoszone na obuwiu do pomieszczeń i w rezultacie łatwiej utrzymasz w nich porządek. Do wykonania produktu zastosowano niezwykle wytrzymałą gumę, dlatego produkt sprawdzi się znakomicie nawet na zewnątrz, gdzie będą na niego działać zróżnicowane warunki atmosferyczne. Mata ma czarny kolor, dlatego będzie się dobrze komponować z innymi elementami zastosowanymi przy wykańczaniu wejścia. W naszej ofercie dostępne są także inne tego typu produkty.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość (cm)40cm
     Długość (cm)60cm
     KolorCzarny
     MateriałGuma
     Kod produktu5908219769495