Zobacz więcej Wycieraczki gumowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wycieraczki wejściowe

Strzałka w prawo

Wycieraczki gumowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycieraczka Colours 45 x 75 cm włókno kokosowe/guma
Strzałka w prawo

Wycieraczka Colours 45 x 75 cm włókno kokosowe/guma

54,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wycieraczka to produkt, który sprawdzi się doskonale w każdym gospodarstwie domowym. Umieścisz ją przed wejściem do mieszkania lub przedpokoju i w ten sposób zanim wejdziesz do środka, będziesz mógł oczyścić podeszwy swoich butów. W efekcie zabrudzenia nie będą się na nich przedostawać do wnętrza, a Ty nie będziesz musiał tak często zamiatać i myć podłogi.

   Cechy i zalety

    Wycieraczka to produkt, jakiego nie powinno zabraknąć w żadnym domu czy mieszkaniu. Produkt ułożysz na podłodze przed wejściem do domu lub w korytarzu i za jego pomocą skutecznie oczyścisz podeszwy butów z drobnego piasku czy kurzu. W efekcie zabrudzenia te nie będą się przedostawały do wnętrza mieszkania, a Ty łatwiej utrzymasz porządek. Do wykonania wycieraczki zastosowano m.in. sztywne włókno kokosowe, dlatego wycieraczka dokładnie oczyszcza podeszwy z zanieczyszczeń. Kolejnym atutem produktu jest dekoracyjny wygląd wycieraczki. Jest ona ozdobiona ciekawym motywem, dlatego taki element sprawi, że wejście do Twojego domu będzie się prezentowało jeszcze lepiej. W naszej ofercie znajdziesz też inne wycieraczki tego typu.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość (cm)45cm
     Długość (cm)75cm
     MateriałWłókno kokosowe i guma
     Kod produktu5908219769327