Zobacz więcej Wycieraczki zewnętrzne

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wycieraczki wejściowe

Strzałka w prawo

Wycieraczki zewnętrzne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycieraczka Colours Map 40 x 60 cm

Wycieraczka Colours Map 40 x 60 cm

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Za pomocą wycieraczki oczyścisz obuwie z nadmiaru kurzu, pyłu oraz błota. Umieszczona przed wejściem do budynku lub w korytarzu sprawi, że zanieczyszczenia nie będą przedostawały się do środka. Dzięki zastosowaniu PCV z dodatkiem włókna kokosowego, produkt jest odporny na ścieranie, dlatego na długo zachowa swój pierwotny stan.

   Cechy i zalety

    Wycieraczka doskonale sprawdzi się zarówno w przestrzeniach domowych, jak i biurowych. Produkt doskonale zbiera wszelkie zabrudzenia, co zapobiega przedostawaniu się kurzu, brudu oraz błota do dalszej części budynku. Umieszczając ją przed drzwiami będziesz miał pewność, że podłogi w Twoim wnętrzu pozostaną czyste oraz suche na dłużej. Solidne PCV z domieszką włókna kokosowego wykorzystane na etapie produkcji charakteryzuje się wysoką odpornością na wilgoć oraz ścieranie, dlatego element będzie spełniał swoją funkcję przez długi okres czasu. Dodatkową zaletą jest atrakcyjny wygląd produktu. Na zewnętrznej stronie wycieraczki umieszczono ciekawy motyw, który uatrakcyjnia ten na pozór wyłącznie funkcjonalny produkt. W naszej ofercie znajdziesz wycieraczki w różnych rozmiarach oraz wariantach kolorystycznych.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość (cm)40cm
     Długość (cm)60cm
     MateriałWłókno kokosowe i polichlorek winylu (PVC)
     Kod produktu5052931510726