Zobacz więcej Wycieraczki zewnętrzne

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wycieraczki wejściowe

Strzałka w prawo

Wycieraczki zewnętrzne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycieraczka Colours Kamienie 46 x 76 cm

Wycieraczka Colours Kamienie 46 x 76 cm

54,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zastosowanie wycieraczki Kamienie to prosty sposób na ochronę posadzki przed zabrudzeniami. Brud z mokrego obuwia nie będzie przedostawać się na podeszwach do mieszkania, a Ty unikniesz konieczności ciągłego sprzątania podłogi. Wycieraczka charakteryzuje się estetycznym wyglądem i wytrzymałością, dlatego posłuży Ci przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Wycieraczka Kamienie służy do oczyszczania bieżników butów przed wejściem do domu, biura, lokalu usługowego itp. Ułożysz ją na posadzce, na przykład w klatce schodowej lub przed wejściem do budynku. Sprawdzi się też w korytarzu domu jako ociekacz na buty. Wycieraczka pozwala odwiedzającym Cię osobom oczyścić buty z błota, kurzu czy śniegu. W efekcie podłogi w Twoim domu nie będą się tak szybko brudzić, a Ty unikniesz konieczności ciągłego zamiatania korytarza. Produkt wyróżnia się estetycznym wyglądem. Materiał, z którego został wyprodukowany, jest wytrzymały, dlatego nie zniszczy się szybko pomimo dużej intensywności jego użytkowania. Produkt jest dostępny w różnych wzorach, więc z pewnością wybierzesz coś właściwego do swojego domu.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość (cm)46cm
     Długość (cm)76cm
     KolorMultikolor
     MateriałNylon i guma z recyklingu
     Kod produktu5908305611158