Zobacz więcej Wycieraczki zewnętrzne

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wycieraczki wejściowe

Strzałka w prawo

Wycieraczki zewnętrzne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycieraczka Colours Dog 45 x 75 cm

Wycieraczka Colours Dog 45 x 75 cm

49,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wycieraczka doskonale sprawdzi się jako element wyposażenia Twojego domu. Umieszczona przed drzwiami pozwoli szybko pozbyć się kurzu, brudu oraz wilgoci z obuwia, przez co nie będą się one rozprzestrzeniały po wnętrzu budynku. Produkt jest dostępny w wersji czarno-brązowej z ciekawym motywem psa oraz w innych wariantach.

   Cechy i zalety

    Wycieraczka świetnie sprawdzi się podczas urządzania Twojego gospodarstwa domowego. Z powodzeniem może być stosowana zarówno w korytarzu, jak i przed wejściem do budynku. Za jej pomocą szybko oczyścisz obuwie z nadmiaru kurzu, pyłu oraz błota, dzięki czemu podłoga we wnętrzu Twojego mieszkania nie zarysuje się oraz będzie czysta i sucha na dłużej. Dzięki zastosowaniu solidnego PCV z domieszką włókna kokosowego, które jest odporne na uszkodzenia mechaniczne, produkt będzie spełniał swoją funkcję przez długi okres czasu. Dodatkowo element charakteryzuje się wysokimi walorami estetycznymi. Na powierzchni wycieraczki umieszczono motyw psa, dlatego z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom czworonogów. Produkt jest dostępny w różnych rozmiarach oraz wariantach kolorystycznych.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość (cm)45cm
     Długość (cm)75cm
     MateriałWłókno kokosowe i polichlorek winylu (PVC)
     Kod produktu5052931510719