Zobacz więcej Wycieraczki wewnętrzne

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wycieraczki wejściowe

Strzałka w prawo

Wycieraczki wewnętrzne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycieraczka Zone 90 x 150 cm brązowa
Strzałka w prawo

Wycieraczka Zone 90 x 150 cm brązowa

99,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wycieraczka Brown Zone pozwoli zmniejszyć ilość zabrudzeń zarówno w pomieszczeniu mieszkalnym, jak i w biurze lub sklepie. Produkt został wykonany z materiału, który nie zmienia swej struktury pod wpływem kontaktu z mokrymi podeszwami – dzięki temu zachowa estetyczny wygląd również w zimie. Wycieraczka jest dostępna w brązowym odcieniu, dlatego też będzie pasować do większości drzwi. Możesz wybrać także model w innym kolorze.

   Cechy i zalety

    Wycieraczka Brown Zone to łatwy sposób na zmniejszenie ilości zanieczyszczeń przedostających się do wnętrza pomieszczenia. Produkt jest uniwersalny – znajdzie swoje zastosowanie zarówno przed drzwiami wejściowymi do domu, jak i biura czy obiektu usługowego. Dzięki użyciu wycieraczki ochronisz również podłogę przed powstawaniem nieestetycznych zabrudzeń i śladów ścierania. Produkt wykonano z polipropylenu, który jest odporny na wilgoć – dzięki temu bez obaw możesz z jego pomocą wyczyścić nawet bardzo mokre i zabłocone podeszwy. Dodatkowo wycieraczkę wyposażono w gumę, w związku z czym nie będzie przesuwać się podczas czyszczenia butów. Produkt został wykończony w brązowym kolorze, który dobrze komponuje się zarówno z płytkami ceramicznymi, jak i parkietem. Wycieraczka jest dostępna również w innych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością wybierzesz odpowiedni model.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość (cm)150cm
     Długość (cm)90cm
     Waga (kg)3.1kg
     KolorBrązowy
     MateriałPolipropylen (PP) i guma
     Kod produktu5391513767807