Zobacz więcej Wycieraczki gumowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wycieraczki wejściowe

Strzałka w prawo

Wycieraczki gumowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycieraczka gumowa Colours 3059 45 x 75 cm

Wycieraczka gumowa Colours 3059 45 x 75 cm

28,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Gumowa wycieraczka Colours przeznaczona jest do stosowania w wejściach do pomieszczeń lub na korytarzach. Dzięki niej szybko i sprawnie oczyścisz podeszwy butów, a kurz i inne zabrudzenia nie będą przenoszone na obuwiu do środka. Pozwoli Ci to łatwiej utrzymać porządek i zminimalizuje konieczność ciągłego zamiatania oraz mycia podłogi.

   Cechy i zalety

    Wycieraczka Colours to produkt o praktycznym charakterze, dzięki któremu łatwiej utrzymasz porządek w swoim mieszkaniu. Umieścisz ją bowiem przed wejściem do lokalu i tym samym będziesz mógł skutecznie oczyścić podeszwy swoich butów z różnych zabrudzeń. W ten sposób sprawisz, że nie będą się one dostawały do wnętrza pomieszczeń i w efekcie nie będziesz musiał tak często sprzątać podłogi. Produkt cechuje się skutecznością działania, ponieważ wykonano go ze sztywnej i wytrzymałej gumy. Dzięki temu wycieraczka usunie z podeszw piasek, drobny żwirek i inne nieczystości. Ponadto będzie Ci ona służyć w dobrym stanie, nawet pomimo intensywnego użytkowania. Pośród oferowanych przez nas produktów znajdziesz również inne tego typu wycieraczki.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość (cm)45cm
     Długość (cm)75cm
     MateriałGuma
     Kod produktu5908219769570