Zobacz więcej Wycieraczki wewnętrzne

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wycieraczki wejściowe

Strzałka w prawo

Wycieraczki wewnętrzne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycieraczka Zone 90 x 150 cm szara
Strzałka w prawo

Wycieraczka Zone 90 x 150 cm szara

99,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wycieraczka doskonale sprawdzi się w korytarzach, przedsionkach oraz przed wejściem do budynków. Posiada antypoślizgowy spód, który sprawia, że jej użytkowanie jest niezwykle komfortowe. Dzięki świetnej przyczepności, zapobiegniesz przenoszeniu się zanieczyszczeń do środka. W ofercie znajdziesz różne warianty kolorystyczne produktu.

   Cechy i zalety

    Oferowany produkt to wycieraczka. Z powodzeniem może być stosowana zarówno w miejscach mieszkalnych jak i użytkowych, przez co jest bardzo praktyczna. Świetnie sprawdzi się w korytarzach, przedsionkach oraz przed wejściem do budynków. Posiada podgumowany elastyczny spód, który charakteryzuje się właściwościami antypoślizgowymi, co zapewni komfort podczas użytkowania. Doskonale usuwa wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia butów, dzięki czemu Twoje posadzki pozostaną czyste oraz suche. Unikalne połączenie wysokiej jakości włókna kokosowego oraz solidnego PCV zapewni nie tylko trwałość na długi okres czasu, ale również wysokie walory estetyczne. Produkt jest dostępny w wersji szarej oraz w innych wariantach kolorystycznych.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość (cm)150cm
     Długość (cm)90cm
     Waga (kg)4.8kg
     KolorSzary
     Kod produktu5391513767814