Zobacz więcej Wycieraczki gumowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wycieraczki wejściowe

Strzałka w prawo

Wycieraczki gumowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycieraczka gumowa Colours 60 x 80 cm czarna

Wycieraczka gumowa Colours 60 x 80 cm czarna

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wycieraczka wykonana z solidnej gumy tu produkt, dzięki któremu zabrudzenia nie będą się przenosiły na obuwiu do pomieszczeń. Za jej pomocą będziesz mógł bowiem usunąć z podeszw pył, piasek czy żwirek i w efekcie łatwiej utrzymasz porządek. Produkt sprawdzi się bardzo dobrze zwłaszcza w miejscach o dużym natężeniu ruchu, np. w siedzibie Twojej firmy.

   Cechy i zalety

    Oferowana w tym miejscu wycieraczka to praktyczny produkt, który sprawdzi się szczególnie dobrze wszędzie tam, gdzie występuje znaczne natężenie ruchu. Za pomocą wycieraczki możliwe jest bowiem skuteczne oczyszczenie obuwia z różnych zabrudzeń, dzięki czemu pył, piasek czy drobny żwirek nie dostają się do środka pomieszczeń. Dzięki temu łatwiej utrzymać w nich porządek. Do wykonania wycieraczki zastosowano niezwykle wytrzymałą gumę, dlatego produkt będzie Ci służył w dobrym stanie nawet pomimo intensywnego użytkowania. Dodatkowo sprawdzi się on również, jeśli ułożysz go na zewnątrz budynku, ponieważ wycieraczka jest odporna na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych. W naszej ofercie znajdziesz też inne tego typu produkty.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość (cm)60cm
     Długość (cm)80cm
     KolorCzarny
     MateriałGuma
     Kod produktu5908219769501