Zobacz więcej Wycieraczki wewnętrzne

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wycieraczki wejściowe

Strzałka w prawo

Wycieraczki wewnętrzne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycieraczka Zone 90 x 150 cm beżowa
Strzałka w prawo

Wycieraczka Zone 90 x 150 cm beżowa

99,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wycieraczka świetnie sprawdzi się jako praktyczny element wyposażenia Twojego gospodarstwa domowego. Umieszczona w przedsionku lub przed wejściem do budynku zapobiegnie przedostawaniu się zanieczyszczeń do środka. Antypoślizgowy spód sprawi, że nie będzie się ona przesuwała podczas użytkowania. Produkt jest dostępny w wersji beżowej oraz w innych wariantach kolorystycznych.

   Cechy i zalety

    Wycieraczka zajdzie swoje zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Dzięki wysokiej odporności na działanie różnego rodzaju czynników, z powodzeniem może być używana zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Doskonale pochłania wilgoć, śnieg, brud oraz błoto, dzięki czemu ogranicza zanieczyszczenia pochodzące z zewnątrz do minimum. Antypoślizgowy podkład sprawi, że wycieraczka nie będzie przesuwała się podczas użytkowania. Poza funkcjonalnością, produkt charakteryzuje się również wysokimi walorami estetycznymi. Beżowy kolor doskonale skomponuje się z drzwiami w podobnym odcieniu. W ofercie znajdziesz szeroki wybór produktów, które pozwolą na wykończenie oraz urządzenie Twojego domu w praktyczny oraz atrakcyjny sposób.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość (cm)150cm
     Długość (cm)90cm
     Waga (kg)3.1kg
     KolorBeżowy
     Kod produktu5391513767777