Produkty

Produkty z serii Cariva

Odkryj gniazda i łączniki Cariva

Prace związane z doprowadzeniem sieci elektrycznej do budynku kończą się montażem gniazd i łączników elektrycznych. To one są odpowiedzialne za wyprowadzenie elektryczności z wnętrza ścian i dostarczenie jej do odbiorników.

Gniazda i łączniki Cariva przydadzą Ci się w czasie remontu i budowy sieci elektrycznej. Nadają się do stosowania wewnątrz pomieszczeń, na puszkach elektrycznych podtynkowych. To od Twoich potrzeb zależy, czy będą zwieńczeniem instalacji prądowej w domu, biurze czy budynku o przeznaczeniu komercyjnym.

W tej serii zgromadzono produkty, które pomogą Ci w kompleksowym wykończeniu sieci elektrycznej. Gniazda umożliwiają podłączenie urządzeń AGD i RTV, a w razie potrzeby także elektronarzędzi. Znajdziesz tu elementy z wejściem na przewód telefoniczny albo gniazda antenowe. Dzięki łącznikom możesz włączać oświetlenie lub użyć ich jako włącznik dzwonka do drzwi. Seria rozbudowana jest jeszcze o specjalne ramki okalające gniazda i łączniki Cariva.

Postaw na wyjątkową jakość i trwałość

Seria Cariva do wykańczania sieci elektrycznej to zbiór profesjonalnych elementów instalacyjnych. Powszechnie cenione są za wyjątkową trwałość i jakość. Obudowa każdego elementu wykonana jest z trwałego tworzywa sztucznego odpornego na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Nie musisz już się przejmować tym, że uderzenie krzesłem bądź innym meblem spowoduje trwałe uszkodzenie instalacji.

Wpływ na wysoką jakość urządzeń ma także ich solidna konstrukcja. Połączenia przewodów są trwałe i nie ma możliwości poluzowania ich wewnątrz produktów. Wpływa to na niezawodność sieci i jej bezpieczeństwo. Dzięki temu unikniesz też kosztownych i uciążliwych napraw, a wymiana elementów w ciągu najbliższych lat nie będzie potrzebna.

Seria Cariva gniazd i łączników elektrycznych jest bardzo zróżnicowana. Masz do wyboru dwa kolory: biały i kremowy. W zależności od potrzeb możesz sięgnąć po elementy z różną liczbą gniazd i włączników. Gniazda różnią się także kształtem wejścia, co umożliwi Ci podłączenie anteny telewizyjnej albo telefonu stacjonarnego. Estetyczne osłonki zepną wszystkie elementy w całość.

Gniazda i łączniki Cariva w Twoim wnętrzu

W czasie remontu lub budowy nowego budynku przychodzi pora na zamknięcie sieci elektrycznej. Wtedy sięgnij po niezawodne gniazda i łączniki Cariva. Pomogą Ci one zarówno w wykończeniu nowej sieci elektrycznej, jak i przy rozbudowie lub remoncie dotychczasowej. A może przyszła pora na wymianę poszczególnych elementów sieci na bardziej niezawodne? Wtedy koniecznie zapoznaj się z artykułami z tej serii.

Z kolei remont mieszkania wiąże się często z diametralną zmianą aranżacji. Okazuje się wtedy, że dotychczasowe gniazda i łączniki nie pasują do nowych realiów. Seria Cariva dostarcza elementów bardzo uniwersalnych, które sprawdzą się w każdym wnętrzu. Możesz stosować je na ścianach o mocnych i wyrazistych barwach, jak i białych czy czarnych. Sprawdzą się w zimnych surowych wnętrzach i przytulnych domkach wiejskich.