Zobacz więcej Gniazda RTV

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Anteny i akcesoria TV

Strzałka w prawo

Gniazda RTV

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo RTV-SAT końcowe Kontakt-Simon Basic białe

Gniazdo RTV-SAT końcowe Kontakt-Simon Basic białe

88,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dostępny tutaj produkt to gniazdo RTV-Satelita. Wyrób umożliwia podpięcie odbiorników radiowo-telewizyjnych do sieci i odbiór sygnału satelitarnego. Gniazdo jest wykonane z dwóch rodzajów tworzywa sztucznego w kolorze białym. Do elementu można dobrać estetyczną ramkę w dowolnym odcieniu, aby dopasować wygląd gniazda do wystroju wnętrza.

   Cechy i zalety

    Gniazdo RTV-Satelita jest przeznaczone do odbioru sygnału satelitarnego przed telewizor i radioodbiornik. Korzystając z tego produktu zyskasz możliwość oglądania telewizji oraz słuchania radia. Element wytworzono z dwóch rodzajów tworzywa sztucznego, ABS oraz poliwęglanu, dzięki czemu gniazdo jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wyrób jest także zabezpieczony przed przypadkowym dotknięciem palcem części niebezpiecznych przez użytkownika. Gniazdo jest w kolorze białym i można do niego dobrać ramkę w wybranym odcieniu, pasującym do wystroju całości pomieszczenia. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór elementów instalacji elektrycznej, w tym gniazd i estetycznych ramek komponujących się z konkretnymi modelami.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuGniazdo antenowe RTV
     MarkaKontakt-Simon
     Głębokość produktu45mm
     Szerokość produktu100mm
     Wysokość produktu150mm
     Poziom ochronyIP20
     SeriaBasic
     Kod produktu5902787576318