Zobacz więcej Gniazda RTV

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Anteny i akcesoria TV

Strzałka w prawo

Gniazda RTV

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo RTV końcowe Ospel Akcent białe

Gniazdo RTV końcowe Ospel Akcent białe

48,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Gniazdko RTV jest przeznaczone do rozprowadzania sygnału do radia lub telewizora. Produkt ma gładką powierzchnię, w związku z czym możesz łatwo zetrzeć z niego kurz. Dzięki wykonaniu gniazdka z poliwęglanu, na długo zachowa on estetyczny wygląd. Produkt ma standardową budowę, w związku z czym możesz go przymocować do puszki elektrycznej.

   Cechy i zalety

    Dzięki użyciu gniazdka, możesz dostarczyć sygnał radiowy lub telewizyjny do danego urządzenia RTV. Produkt pozwala na ukrycie kabli antenowych pod tynkiem oraz zapewnić wygodne podłączenie odbiornika. Gniazdko zostało wykończone w białym kolorze, przez co może dobrze wyglądać na jasnej ścianie. Produkt wykonano z poliwęglanu, w związku z czym cechuje się trwałością. Gniazdko ma standardowy rozmiar oraz jest proste w montażu – dlatego też możesz je samodzielnie przymocować do puszki elektrycznej umieszczonej w ścianie. Produkt został wyposażony w ramkę, dzięki której estetycznie się prezentuje. W tej samej serii możesz odnaleźć różne rodzaje gniazdek i łączników, co pozwoli Ci na jednolite wykończenie instalacji w Twoim domu.

    • Monoblok
    • Zaciski gwintowe
    • Do przesyłu sygnału radiowego i telewizyjnego

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuGniazdo antenowe RTV
    MarkaOspel
    Poziom ochronyIP20
    SeriaAkcent
    Kod produktu5907577410896