Zobacz więcej Gniazda RTV

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Anteny i akcesoria TV

Strzałka w prawo

Gniazda RTV

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo RTV-SAT Schneider Electric Asfora końcowe antracyt
Strzałka w prawo

Gniazdo RTV-SAT Schneider Electric Asfora końcowe antracyt

89,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  To pojedyncze gniazdo końcowe RTV-SAT z serii Asfora, które z łatwością zamontujesz na ścianie w swoim domu. Mechanizm posiada czytelne oznaczenie zacisków ułatwiające podłączenie przewodów za pomocą zacisków bezgwintowych. Solidna ramka montażowa niepodatna jest na korozję, dzięki temu wykorzystać możesz gniazdo do instalacji w domu i w przestrzeniach użytkowych. Gniazdo ma elegancki antracytowy kolor. W naszym asortymencie znajdziesz wiele innych modeli gniazd RTV-SAT.

   Cechy i zalety

    Jeśli kładziesz instalacje satelitarne w lokalach użytkowych lub domach prywatnych, prawdopodobnie docenisz wygodne rozwiązanie, jakim jest wykorzystanie dostępnego w naszej ofercie końcowego gniazda RTV-SAT z serii Asfora, które ma tłumienie na poziomie 1dB. Szybko i łatwo zamontujesz je w ścianie i podłączysz do niego przewody za pomocą zacisków bezgwintowych. Instalację ułatwia mechanizm, który posiada czytelne oznaczenie zacisków. Gniazdo wykonano z wytrzymałego tworzywa sztucznego, a solidna ramka montażowa niepodatna jest na korozję, produkt długo więc spełniać będzie swe zadanie. Element ten ma antracytowy kolor, który sprawdzi się w nowoczesnych i klasycznych wnętrzach. Produkt może być instalowany w ramkach wielokrotnych, co zwiększa wygodę użytkowania w przestrzeniach biurowych czy hotelach. Sprawdź także inne dostępne w ofercie marketów sieci Castorama gniazda pojedyncze końcowe RTV-SAT i inne elementy instalacyjne.

    • Gniazdo RTV-SAT końcowe, tłumienie 1dB
    • Mechanizm posiada czytelne oznaczenie zacisków ułatwiające podłączenie
    • Podłączenie przewodów za pomocą zacisków bezgwintowych
    • Solidna ramka montażowa niepodatna na korozję

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuGniazdo antenowe RTV
    MarkaSchneider Electric
    Poziom ochronyIP20
    SeriaAsfora
    Kod produktu3606480729706