Zobacz więcej Gniazda RTV

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Anteny i akcesoria TV

Strzałka w prawo

Gniazda RTV

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo antenowe pojedyncze Kontakt-Simon S10 z uziemieniem typ F białe

Gniazdo antenowe pojedyncze Kontakt-Simon S10 z uziemieniem typ F białe

18,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Proponowane pojedyncze gniazdo antenowe jest niezastąpionym elementem podczas tworzenia instalacji elektrycznej. Przeznaczone jest do podłączania nadajnika radiowo-telewizyjnego do sieci, umożliwiając uzyskanie dobrego przesyłu sygnału. Prezentowany model przeznaczony jest do montażu podtynkowego, co umożliwi Ci poprowadzenie kabla w ścianie.

   Cechy i zalety

    Podczas tworzenia instalacji antenowej zależy Ci na osiągnięciu wysokiej jakości odbieranego dźwięku i obrazu? Pamiętaj o tym, aby wybrać elementy, które zapewnią Ci pożądany efekt. Wśród komponentów nie powinno zabraknąć również gniazda antenowego, za pomocą którego podłączysz kabel odpowiedzialny za przesył sygnału telewizyjnego, satelitarnego oraz radiowego. Dzięki temu będziesz mógł komfortowo oglądać swoje ulubione programy telewizyjne. Prezentowany model gniazda antenowego został wyprodukowany z solidnego tworzywa sztucznego, co zapewnia mu wysoką trwałość i odporność na uszkodzenia. Element ten jest przystosowany do montażu podtynkowego, więc będziesz mógł swobodnie poprowadzić kable od anteny w ścianie, nie zaburzając estetyki wnętrza. Po inne elementy wchodzące w skład instalacji elektrycznej zapraszamy do marketów Castorama.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuModułowe gniazdo TV
     MarkaKontakt-Simon
     SeriaS10
     Grupa kolorystycznaBiały
     KolorBiały
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5902787843090